Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorító, ha egy 19 éves lány...

Undorító, ha egy 19 éves lány hájas? És én ennek számítok ezek alapján?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok, és valahogy 60 kg környékén vagyok. Nagy a mellem és a fenekem (ne ilyen Nicki Minaj meg Kardashian méretet képzeljetek el, attól azért kisebb), derekam vastag, ilyen téglalap alkat vagyok, keskeny csípővel. Combom, vádlim is vastag, és sajnos van egy kis pocakom is, és az arcom is pufók.

A kérdést nem ismerkedés célja miatt írom ki, hanem mert rosszul érzem magam, képet se tudok olyat muatani, ahol látszik az alakom, mert bő ruhában járok.



2022. jan. 1. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani mert mindenkin máshogy oszlik el. Csak az arányokat (166/60) nézve nem mondanálak hájasnak. Nekem pl. férfiként hasonlóak az arányaim (192/86) és inkább vékony vagyok mint hájas.
2022. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Fogyokurazz új ev, új fogadalom
2022. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hájas, csupán nincs rajtad izomzat és plötyi vagy. Új év, kezdj el odafigyelni az étkezésre, és heti szinten mozogj egyszerre minimum 60 percet intenzíven.
2022. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudjuk megmondani látatlanban.
2022. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs baj, nekem Kardashian is belefér, az szexi. 😉
2022. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 1. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem n m undorító ha egy lány hájas, nekem kifejezetten tetszik. Ugyanakkor a számok alapján te nem vagy hájas egyáltalán, ne aggódj.
2022. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2022. jan. 2. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!