Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Hogy tetszenek...

Fiúk/férfiak! Hogy tetszenek a magas, vékony, kis mellű nők?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen alkatom van, a páromnak nagyon tetszenek a hosszú, vékony combjaim és a kis melleim. De sokszor hallom azt férfiaktól, hogy inkább a nagyobb, formásabb idomokat kedvelik. Mi a véleményetek?

2022. jan. 4. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kifejezetten ez az alkat jön be.
2022. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes.
2022. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez a zsánerem.
2022. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem tetszenek, csupán az a baj hogy én nem tetszem az ilyen típusú nőknek.

Helyettük a túlsúlyosaknak vagyok szimpatikus, nem tudom mit látnak bennem.

F.44

2022. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is bejön. Volt is ilyen barátnőm és imádtam, de volt már nagy mellű, kerek popsival is. Mind a kettő típus jó szerintem, pedig ugye a két véglet. De mind a két típus másképp vonzó.
2022. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik.
2022. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen vagyok és a páromnak tetszik.
2022. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Az itt levo luzerektol mindegy mit kerdezel, nekik minden tetszik. Ha alacsony nagymellu lennel, az is teszene. Ha alacsony, kismellu, az is. Ha magas, nagy mellu, az is. Ha kover, az is. Ezeknek mindegy, csak lyukad legyen.
2022. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

8-as

Magadat minősítetted a válaszoddal.

2022. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj a szavazással, hogy nincs semmire se korlátozva. Kíváncsi lennék akár hány lány/nő nyomhatott a nemre, akik nem ezt az alakot képviselik... Meg a korcsoport sem árt egyébként.

#8(15:45)-as: ebből amit írtál azt jelenti, hogy a csoportba te is beletartozol, bármelyik más kérdés alá kommentelve. Nemed se derül ki, de szerintem több mint 50%, hogy nő vagy. Vagy pedig valami oknál fogva zavar az téged, hogy nem egy általad szépnek vélt alakért rajonganak mások. De lehet jobb, ha más nem is derül ki rólad...


Nekem ez az alak tetszik, mindig is a vékony tetszett. Olyannyira, hogy a teltebb alak számomra teljesen közömbös, nem kelt bennem semmiféle vonzalmat, ahogyan a nagy mellek sem. Ellenben egy kicsi, formás már igen. Egyébként annyira nem vagyok mellcentrikus, több más testrész nálam nagyobb hangsúlyt kap. Mondhatni nekem minden testrész úgy tetszik, ahogyan az a vékony alakra jellemző. Például kicsi fenék, vékony lábak, lehetőleg (leg)laposabb has, stb.


Egyébként hallani lehet sok mindent és sok minden igaz is, csak mindenkinek a saját igazsága. Ízlésünk elég nagyban különbözik, még akár egy baráti körön belül is. Van hogy részben vagy teljesen fedik egymást, de sokszor teljes mértékben különböznek. Van akinek elég nagy az intervallum, mindkét végletet elérheti bizonyos mértékig. Nálam ez egyértelműen a vékony felé csúszott, még olykor látszólag egészségtelenül vékony is tetszik. Másnak meg akár az egészségtelenül elhízott is. Erre nincs befolyásom, ahogy másoknak se. Én azt mondom, hogy ízlés terén vitatkozni az egyik legfeleslegesebb dolog a világon, mert igazából senkinek se lesz "igaza". Nincs ilyen értelemben vett tökéletes se. Lehet sok ember számára egy alak tökéletes, de `a sok ember` is az `összes ember` (jelen esetben férfiak) egy kis részhalmaza.

Párodnak tetszik, innentől kezdve igazából nincs semmiféle gond. Feltehetően nem hazudik és ha te sem szeretnél másnak tetszeni. Utóbbi esetben pedig függ, hogy annak a bizonyos személynek mi az ízlése. Lehet éppen a testépítőszerűen izmos. Nem lehet tudni.

Csak azt tudom mondani, hogy szerintem tiszteletben kell tartani mások ízlését és nem bántani az alakja (+egyéb) miatt másokat, ha éppen nem az ideálunk. (meg amúgy se...)


Én pedig még #8-ra visszatérve, egyszer sem bókoltam itt egy lánynak sem. Ha nem tetszik, nem kommentelek vagy megmondom, hogy nem tetszik. Nem írok privátot. Szóval már alapból cáfolni tudom az állításod, még akkor is ha netán van benne némi igazság is. Biztos vannak olyan emberek is, akinek mind1, de azért nem kell általánosítani és minősíteni embereket, főleg általánosítás alapján...

2022. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!