Köldök piercing?

Figyelt kérdés
Tavasszal szeretnék csináltatni (hallottam lehet 18-16 között is) szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy milyen helyre menjek? Valami jó hely, jó tapasztalatokkal?

2022. jan. 6. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,megírhatnád a települést vagy legalább a megyét ahol élsz,hogy könnyebben tudjunk Neked válaszolni.
2022. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, jogos pont a legfontosabb információt nem adtam mev, bocsánat

Budapesten


Valamint lenne még egy kérdésem, hogy ezt a ruhát már nem vehetném fel többé? Hasonlókat sem? Vagy csak miután begyógyult?

[url= [link]

2022. jan. 9. 00:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Miután begyógyult nyugodt szívvel viselhetsz ilyen ruhákat csak óvatosan vedd fel nehogy megrántsd az ékszert.

Swastika szalont tudnám ajánlani,vagy Dark Art. :)

2022. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán fellehet venni ilyen ruhát, már akkor is amikor kiszúrták és gyógyulási fázisban van. Én hordok mindent ugyanúgy vele, persze figyelni kell azért pl magas derekúnál


Kardos Dávid az Inkman Tattooban nagyon jó, ajánlom, én nála csináltattam

2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!