Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dior Fahrenheit EDT parfüm 25...

Dior Fahrenheit EDT parfüm 25 évesen?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ez egy nagyon megosztó illat, sokan nem szeretik, valaki suerint büdös, valaki meg imádja, de sokak szerint ez egy 40 pluszos illat, fiataloknak nem érdemes. Ennek ellenére páran írják rá, hogy ők fiatalon használják és szeretik. Ez mpst akkor tényleg jó, klasszikus férfias kellemes illat, vagy menekülnek előle a közelemből? Valaki használja közületek?

2022. jan. 7. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Esküszöm megidézted a 20 évvel ezelőtti fiatalkoromat 😀

El is felejtettem,hogy ez az illat létezik,olyan rég hallottam/láttam.

Nekem akkoriban nagyon tetszett fiatalokon is.

Azért utáltam meg, mivel népszerű volt és elkezdték hamisítani és olyan fura büdös másolatok léteztek belőle, ráadásul (kis túlzással) minden 3. emberen éreztem.

Ez az illat pont úgy járt mint a női Coco Chanel mademoiselle.

A sok utánzat miatt olyan gagyinak éreztem.

2022. jan. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Inkább ne!

- Érettebb férfinek való.

- Pokolian megosztó.

- És ahogy az 1. írja, sajnos pokolian sok az utánzat, és azokat sok proli hordja. :(

2022. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
83%

"Esküszöm megidézted a 20 évvel ezelőtti fiatalkoromat"


30 éve voltam huszonéves, az egyik kedvenc parfümöm volt, most is az.

Igaz, qrva drága, de pl. a Notinónál tuti nem hamisított.

2022. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor használd. Szerintem mindenkinek megvan a saját illata. És nem kell a divat illatokhoz ragaszkodni. És életkor alapján sem kell bekategorizálni. A lényeg, hogy hozzád passzoljon.

Nekem is egy olyan illat a kedvencem, amit a '80-as években alkottak. Nagyon sokan megdicsérték már, teljesen passzol hozzám.

2022. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finom, pedig én is huszonéves vagyok. Nem egy mai divat illat, de ez nem baj.
2022. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy ezt a parfümöt én Douglasban kipróbáltam egyszer, csak az a baj, hogy ugye ott mindenki próbálgatja a parfümöket, és olyan illatfelhő volt már ott hogy vagy tízféle illat keveredett a levegőben, és nem nagyon tudtam kivenni rendesen ezt az illatot. Fújtam a tesztercsíkra belőle, és én ilyen mandarin illatot éreztem, ilyen enyhén fanyar édeskés, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, de a lényeg, hogy ilyen jó illatot éreztem, nyugtató hatása volt számomra, csak nem tudom nem-e a többi parfüm kavart be a levegőben, mert mint említettem sokféle illat kavarodott.


Azért is csodálkoztam, mert sokan azt írják, hogy ez egy gázolaj szagú parfüm, hát én semmi gázolajat nem éreztem, csak mandarint, de ahogy olvastam, tényleg van mandarin az illatjegyek között, szóval csak azt érezhettem.

2022. jan. 7. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát fújd magadra, akkor fogod igazán érezni.
2022. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, sikerült egy helyi kis drogériában végre normálisan is kipróbálni úgy, hogy nem zavart be más parfüm illata. Fújtam csuklóra, egyetlen fújást 3 óra elteltével is éreztem.


Ez valami nagyon jó parfüm. Én nem is tudom miért írják annyian, hogy 40 pluszos illat. Brutál férfiás, szinte nincs is normális alternatívája a piacon, legalabbis soha hasonlót nem éreztem eddig. Én a gázolajat se érzem benne, amit sokan írnak, leszáradás után még egy kis édeskés (de férfias!) illattá alakul. Kár, hogy viszonylag drága, mert ezt aztán tudnám fújkálni magamra, hamar elfogyna.

2022. jan. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!