Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más nők miért vannak elfoglalv...

Más nők miért vannak elfoglalva a C-kosaras mellméretemmel?

Figyelt kérdés

Kamasz korom óta elég sok megjegyzést kapok rájuk, és főleg pozitívakat, de mivel szégyellős vagyok, néha olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.


És jellemzően azok teszik szóvá, akiknek kisebb van.


Én csak azért nem értem ezt, mert emellé 68 kiló vagyok és erősen körte alkat, szóval fizikailag más előnyös tulajdonságom nincs, totál átlagos vagyok.


Persze, ha zsák topokat hordanék nyáron is, akkor nem látszanának a lányok, de ez a méret még pont az átlagos kategóriába esik, főleg ekkora súlynál. Sportoláskor meg nem előnyös. XD



2022. jan. 7. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom irigyek. Ne foglalkozz velük
2022. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Mert mindenkinek az kell, ami nincs. Én tök átlagos alkat vagyok, az átlagosnál kicsit nagyobb mellekkel. Mindig irigykedve nézem a tökéletesen lapos hasú csajokat, mert nekem nem az. Nem is hájas, de hát na, puha, tipikus "női" has. A vékony barátnőim mindig mondják, hogy milyen jó nekem, hogy van mellem. Ilyenkor mondom nekik, hogy nekik meg azért jó, mert van lapos hasuk.

Aki nagyon vékony, azt azért dicsérik vagy épp zaklatják folyton. Voltam én is sovány, mindig kérdezgették, hogy anorexiás vagyok-e. Nem meglepő módon a nők, nem a férfiak. A nők méregetik folyton egymást, a másiknak milye van, milye nincs, ki miben "jobb". A férfiak nagy részét nem érdekli ez a téma ennyire, ha egy nő beleesik az átlag (nem zörögnek a csontjai, nem 100kg) kategóriába, akkor kb mindegy nekik. A mell témára is inkább a nők vannak ráfeszülve, a férfiak általában sokkal elfogadóbbak, mindegy nekik, csak női mell legyen. Nyilván ez nem mindenkire igaz, vannak akiknek vannak preferenciák, elvárásaik, test, mell, fenék, akármilyen téren. De általánosságban a nők versengenek egymással, és elégedetlenek magukkal, a férfiaknak meg kb minden normális tartományban lévő testalkat bejön.

2022. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zol56 ***** válasza:
96%
Igen. A 2-esé a tökéletes megfogalmazás.
2022. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es ebben nagyon igazad van.


De nehogy azt hidd, hogy a férfiak nem versenyeznek egymással, sőt náluk ez komolyabb gondot jelent párkeresési szempontból.


Aki úgy érzi, hogy nincs pénze, nem elég sikeres, nem néz ki elég jól, stb., az sokszor egyedül marad, mert be sem mer szállni a ringbe.


És jogos, hogy a férfiaknak vannak elvárásaik a nők felé, de az sem mindegy, hogy mutatóba keres magának egy szép lányt egy gazdag pasi, vagy olyasvalakit, aki társa lehet egy életen át. Hosszabb távon (jó esetben) a belső értékek nyernek, nem a feszes popsi + szilikon mellek.


Amúgy aki nagyon vékony, vagy már inkább eléggé túlsúlyos, velük kapcsolatban is az a tapasztalatom, hogy inkább ők hozzák fel ezt problémaként, minthogy én vagy bárki említené.


Ilyenkor persze megdicsérem őket, mert valami mindig szép rajtuk, vagy az arcuk, vagy a fenekük, vagy ami a legjobb, a személyiségük.


Eszméletlen jó fej duci csajokat is ismerek, nagyon lazák és nincsenek is egyedül.


Szóval nem ezeken a dolgokon múlnak a párkapcsolatok, ezek a mi téveszméink.


A férfiaknak sokszor a nők keresete se fontos, és hát a társadalom itt Magyarországon jócskán igazolja ezt a bérezéssel. 😅

2022. jan. 7. 12:45
 5/11 Metionin ***** válasza:
96%
Nem tudom, nekem ez olyan fura, hogy megjegyzéseket tesznek másvalaki testrészeire. Elhiszem, hogy sokan szeretnének dolgokat, ami nekik nincs de xy-nak van de akkor sem mennék oda sosem megmondani, hogy hű nekem mekkora melled vagy milyen izmos lábad, feneked stb. van :D Velem többször előfordult ilyesmi, hogy idegen nők megkérdezték, hogy mit sportolok, hogy ilyen lábam, fenekem vagy hasam van de egyszer egy elég nagy mellű lány lazán megkérdezte a buszmegállóban, hogy nem zavar hogy nincs mellem, gondolkodtam-e már plasztikán. Én meg csak lestem, hogy mi van? Ők mit éreznek ilyenkor? :D
2022. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nők között sok a rezsó, te meg a méreteddel még kirívóbb is vagy nekik.
2022. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért gimiben volt jó pár két bites srác, akik éreztették, hogy fontos a mellméret.

A kisebb mellű lányok pedig jól kitömték a melltartót és rajtam csámcsogtak, mert nekem nagy mellem van.

Konkrétan én le se szartam, hogy kinek mi tetszik, de mindkét nemtől mégis engem találtak meg a f@szságaikkal.

Hogy őszinte legyek itt a többi lányban csalódtam leginkább, a fiúkról tudtam, hogy sötétek, de azért a lányoknak eszükbe juthatna, hogy gusztustalanok a tini fiúk, akik mellekre csorgatják a nyálukat és velük van itt a probléma, hogy neveletlenek és nem tisztelik a nőket, a kisebb mellűeket se és tárgyiasítanak.

Ez a probléma, hogy már a tiniknek azt sugallja a társadalom, hogy a perverz férfiak seggét kell nyalni, mert csak akkor vesznek észre.

Normális férfit nem fogja érdekelni a melled és közülük kell párt választani, nem pedig egymást ekéznie a nőknek a mellük miatt.

2022. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Rám meg azért tesznek megjegyzéseket, mert vékony sportos alakom van. Nőként akárhogy is nézzél ki, mindig kapsz hideget-meleget, hol dicsérgetnek, mert vékony vagy / nagy a melled / kicsi a melled / nagy a segged / egyenes a hajad stb, máskor meg ugyanezeket fikázzák rajtad. Ez van, ilyenek az emberek.
2022. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Körte alak nagy cicik,az szerintem homokóra. Ami ilyen szupernő alak. Meg a nagy cicik úgy hogy közben nem vagy dagi. Mert egyébként a B kosár az átlag.
2022. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem azért tűnik fel nekik (is), mert azok alapján, amit leírtál, igencsak formás lehetsz ;)
2022. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!