Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Esetleg másikat javasolnátok?

Figyelt kérdés

Little black dress- pink edition vagy far away rebel


Mi a véleményetek ezekről a parfümökről?



#parfüm #Avon #Far away rebel
2022. jan. 8. 00:32
 1/1 anonim válasza:

Nemrégen váltottam koordinátort.


Amikor online regisztráltam, akkor központilag beosztottak valakihez. Ez a koordinátor borzalmas volt: pl. valamikor 2 egymás utáni mondatába egymásnak ellentétes dolgokat mondott. Nem egy településen laktunk.


Egyéb kapcsolatok révén lett egy másik koordinátor ismerősöm. Nagyon segítőkész volt.


A saját tanácsadói oldalamon nem adhattam le rendelést 3 kampányon (=3 hónapon) keresztül, majd a 4. kampányban az új koordinátor jelezte a Zona Managernek, hogy Xy-t Zs törzsszámon tegye át az ő csapatába és a Zona Meneger pedig áttett.


Mindenképpen ki kell hagyni 3 kampányt. Mi úgy oldottuk meg az ezalatti megrendeléseket, hogy az új koordinátoromnak megírtam, hogy miket szeretnék rendelni, ő a saját nevén megrendelte és elhozta nekem. A termékek árát neki fizettem ki, viszont megkaptam az ő kedvezményével a termékeket (35%). 2022-ben történt a koordinátor csere.

ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!