Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alig van hajam, levágatni nem...

Alig van hajam, levágatni nem akarom, de sehogy nem áll jól?

Figyelt kérdés

Semmi hajam nincs. Hosszú hajat szeretnék, de így nincs semmi értelme, hogyha sehogy nem tudom hordani. Összegyüjtöttem egy kis pénzt.


Az a baj a hajammal, hogy nagyon vékonyszálú, és kevés. Megnövesztettem hátközépig, de rettentő ocsmány. Ha kiengedve hordom, akkor 5 perc múlva összeáll tincsekbe, és összegabalyodik. Bármit kenek rá.

Ha felfogom a fejem tetejére, akkor rendesen ráül a gumira egy idő után, mert úgy is lelapul.

Ha hátulra fogom fel, és úgy lóg, az meg még csúnyább, mert úgy nagyon látszik, hogy semmi hajam nincs.


Ha begöndörítem, az nem marad meg, ha befonom, úgy megint hülyén néz ki, mert a hajtövemnél szintúgy lelapul.


Akárhogy szárítom, akármit kenek rá, ilyen.


2022. jan. 14. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit rövidebb és nem egyforma hosszú, hanem réteges frizura kéne.
2022. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha fokozatosra vágatom, úgy még kevesebbnek fog tűnni a hajam.
2022. jan. 14. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
2: nem, úgy többnek látszik, és jobb tartása lesz, nem lapul úgy le.
2022. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt fokozatos és nem tűnt többnek + borzalmas volt az én kis vékonyszálú hajammal
2022. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!