Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szedés és styling...

Szemöldök szedés és styling férfinak?

Figyelt kérdés

Hello. Érdeklődnék hogy ez megszokott vagy nem annyira?

Igen vastag sűrű szemölödöm van és rendkívül bosszantó. Jelenleg tervezek vele kezdeni valamit de még nem tudom hogy. :S külsőre lányos vagyok eléggé így nemigen mondanám magam férfinak. Viszont a arcommal abszolult nem vagyok kibékülve. Ez a vastag ősember szemöldök vmi szörnyű. És ahogy én néztem nekem nem is annyira normálisan van hanem a szem öregre picikét befordulva.

ajánlot szemöldök stylistot felkeresni vagy mit érdemes? Esetleg tudok ajánlani jó szakembert?



#szem #szemöldök #kozmetikus #stylist #semöldök szedés #szemöldök stylist
2022. jan. 16. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Már elnézést a szóhasználatért de sz@rd már le kérlek😭 Azt csináld ami neked jól esik és ezt ne mások véleményétől tedd függővé...
2022. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugorj be a kozmetikushoz szemöldökszedésre. Ő tud ajánlani több félét is. :)
2022. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában divatosak a dúsabb szemöldökök szóval javaslom hogy csak minimálisan formáztasd. Amúgy hozzáteszem vannak ezek a szemöldök zselék azal esetleg tudod reggelente beállíta a szálakat, én legalabbis ezt szoktam hogy rendezettebnek tűnjön a szemöldököm :D


(Persze nyilván ahogy te szeretnéd úgy csináltatod, ez tényleg csak egy javaslat volt a részemről.)

2022. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Érdemes elmenni egy fiatalabb kozmetikushoz. Nekik van ehhez a legjobban érzékük, hogy formára igazítsák, miközben pasis marad. Én is kozmetikushoz járok szemöldökszedésre, és azóta sokkal fiatalosabb és barátságosabb az arcom. Sokat tud dobni egy megfelelő szemöldökforma. :)
2022. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi is legyen igényes. Ha neked úgy jobb, akkor hajrá!
2022. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!