Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire jön be...

Lányok nektek mennyire jön be a szemöldök hasítás egy pasinál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy kis csík ban be van vágva a szemöldök. Kort is írjatok, illetve véleményt is lehet hosszabban kifejteni.


Pár példa rá, hogy mire gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]



#szemöldök #Szemöldök hasítás
2022. jan. 18. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Fasziként mondom, hogy szarul néz ki, bár a mai világot ismerve ez még nem annyira gáz.
2022. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon visszataszító. Még egy helyes pasit is teljesen elcsúfít.
2022. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyáltalán nem tetszik. 17L
2022. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek jól áll és jól meg van csinálva valakinek nem.Ha valaki tetszik nem zavarna sok vizet neki kell ,hogy tetszen ,nem zavarna.
2022. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem elég try hard.

Olyan srácot láttam már, akinek a szeme fölött volt egy gyerekkori hege ami miatt egy kis rész hiányzott a szemöldökéből de mivel termeszetes volt, nagyon jól nézett ki. Ez inkább erőltetett.

2022. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
ha bármelyik szélén lenne, tetszene, de nem szeretem a középen elválasztott dolgokat (ide tartozik a középső választék és azok a kétszínű ruhák is, ahol az egyik ujj vagy szár más színű mint a másik-az ötlet jó, de miért középen)
2022. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó tetszik, mert neki a hajával összhangban van. A többinek olyan, mintha sérülés miatt nem nőne szemöldökük.
2022. jan. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire
2022. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az tetszik, ha tényleges heg miatt nem nő egy csíkban a szemöldök, de a szándékos beleborotválást nagyon cikinek találom.
2022. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszólalt 3 cimbalom és a Romantic együttes a fejemben, ahogy elolvastam a kérdést.
2022. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!