Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet teljes test...

Mennyibe kerülhet teljes test legyantáztatása férfiaknak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván attól is függ, hogy mekkora vagy, milyen területen és mennyire szőrős stb.

Amúgy pasiként sose értettem, hogy minek gyantáztatni az egész testet, számomra ez homáros, de a te dolgod.

2022. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Google-->ozmetikus+a város ahol élsz. Rá kattintasz, szolgáltatások/ár és meg is válaszoltad a kérdésed.
2022. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szőrös vagyok és megelégeltem, mert visszataszító. Ezért szeretnék megszabadulni tőle.
2022. jan. 24. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez nagyon kozmetikus függő. Én vidéken gyantáztattam magam évekig tetőtől talpig, akkoriban ez kb 3-4 ezer volt. De ugyanez Pesten akár az 50 ezret is elérheti, tudok ilyen kozmetikát. Szóval elég széles tartományban mozog, érdemes érdeklődni.


Amúgy meg érdemes 1-2 alkalommal elmenni kozmetikushoz, közben ellesni a technikát, és megtanulni a gyantázást magadnak. Én is évekig gyantáztam magam, kivéve intim részeken. Simán meg tudtam magamnak csinálni, és az eredmény ugyanaz volt mintha kozmetikus csinálta volna.

2022. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

1!

Ezzel az észjárással sok testépítő homáros lehet.

De mint tudjuk egy férfinek nagyon sokmindennek meg kell felelni, hogy sok idegennek megfeleljen.

Én inkább azt mondom, hogy úgy élek ahogy nekem tetszik, ha lehomároznak, akkor azokat megbhaszom az anyjuk hátán..

2022. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Az 5 ös a harisnyaimádó pasi,felismerem a stílusát. :))
2022. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

A 6-os meg kábé minden férfit lebúzázó aki kicsit is eltér a “megkövetelt” kinézettől.

Felismertem a stílusáról..

2022. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!