Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szeretnek az orr piercinge...

Nem szeretnek az orr piercingek? Több lent.

Figyelt kérdés

3 hete és három napja rakattam orr pc-t, azóta már volt 4 orr pcm.

Vagy ki esik mindig éjjel és reggel nem találom meg vagy napközben esik mindig ki. Érdekes mert intenzív sportolás közben nem esik ki soha csak akkor ha állok, vagy fekszek, ülök, pedig logikusabb lenne ha sportolás közben esne ki mindig. Szerintetek miért esik ki mindig?



2022. febr. 18. 16:50
 1/9 anonim válasza:
23%
Ezt vele kell megbeszélned
2022. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan miért esnek nekem mindig ki? Osztálytársamnak is nemrég lett orr pc-je neki egyszer sem esett ki.
2022. febr. 18. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen ékszer van benne? Milyen ékszert próbáltál? Mindegyik kiesik?
2022. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik kiesik sok félét próbáltam, csiszolt és nem csiszolt köveset is stb.
2022. febr. 18. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Threadless stud (nem tudom magyarul, bocsi) elvileg elég nehezen jön ki. Azt próbáltad már?
2022. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ,de köszi majd kipróbálom(:
2022. febr. 18. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajtájú ékszert viselsz? Nem olyasmid van mint egy kis csont? Lehet csavart végű,vagy L alkú kéne neked.
2022. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De olyan mint egy kis csont
2022. febr. 18. 18:56
 9/9 anonim válasza:
Az egyenes szárú nekem is gyakran kiesett. Én általában a törölközővel húztam ki véletlenül. Aztán csavart végűre cseréltem, ami egyszer sem esett ki. Ha neked az is kiesik, akkor tegyél be karikát, az tuti nem fog kiesni. Nekem jelenleg patkó pc van bent, de megszívtam már vele párszor, ugyanis gyakran leesett az egyik bogyó róla. Eddig mindig szerencsém volt és megtaláltam, pedig eléggé aprócska.
2022. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!