Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, Férfiak! Titeket...

Fiúk, Férfiak! Titeket zavar, csúnyának tartjátok ha egy nő combja hátul és a belső részén ilyen striák vannak? 16L

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavar és csúnyának tartom
Nem, nem zavar és nem tartom csúnyának
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%

Nőként egy válasz; nem a striákat nézik, a mellméretet vagy az orrod görbeségét, hanem az összképet.

Lehet stria a combodon úgy is hogy amúgy csinos vagy, meg úgy is hogy elfolysz.

De minden külsőségnél taszítóbb, rombolóbb dolog az önbizalomhiány. Ha valaki téged választ, akkor veled szeretne lenni, mert úgy jösz be ahogy vagy. Senki nem akar lelket ápolgatni mert állandóan azt hallgatja hogy "olyan csúnya vagyok, fúj striák" vagy akármi más.

2022. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem zavar.
2022. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Növekedési csíknak hívják. Természetes dolog, ha valaki hirtelen nő többet, te meg még növésben vagy a korod alapján. Mindenkinek van valamennyi, akinek nagyobb a melle, annak a mellén is vannak csíkjai.
2022. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem esztétikus, de nem tehet róla. Nekem is lehetnek testi hibáim.
2022. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok férfi, de voltak barátnőim - nem zavart egymáson minket sosem ilyesmi.
2022. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Még jó hogy fiúkhoz,férfiakhoz szólt a kérdés…


Kérdező! Igen, engem zavar, de mivel senki sem tökéletes Adoniszon kívűl, így nyílván valaki elfogadja. Én nem. De ez az én véleményem.

F.44

2022. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is vannak a combomon striák, de soha senki nem tette szóvá, talán nem is igazán veszik észre, ha csak pici, vékony csíkokról van szó.
2022. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
78%
Nem zavar! F
2022. márc. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Engem zavar. De ez a mértékétől függ. Pontosan szemügyre kellene vennem a megfelelő válasz megadásához. Írd meg mikor alkalmas!
2022. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!