Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alakot hogy lehet elérni?

Ilyen alakot hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 3. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Ehhez talán előbb tudni kéne a te alakod milyen. De ez a test teljesen átlagos, semmi extra.
2022. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Genetika és/vagy oda figyelés az étkezésre.
2022. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Sok kaja, kevés mozgás. Máris olyan leszel, mint a bal oldali úriember.
2022. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
85%
Napi 5-8sör, meg zaba.
2022. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A lányra vagyok kíváncsi nem az úriemberre 😃
2022. márc. 3. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy mennyasszonyi "ruha"? Atyaég...

Amúgy meg legfőképp az étkezésre kell figyelni+ mozogni

2022. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
mozgástól nem mentes életmód, és normálisan kajélni elsősorban. a többi egyénfüggő
2022. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ehhez az alakhoz nem kell semmilyen diéta és mozgás. Full olyan alkat ez, aki csak eszik és nem mozog semmit. Látszik a hasán a kezdetleges hurka, nem lapos a hasa, és vastag a combja is, semmi izom, semmi forma.
2022. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
És az baj ha van rajta egy kis felesleg? Nem lehet mindenki botsáska. Szerintem sokkal egészségesebben néz ki.
2022. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ilyen alkalom van, és én nem mozgok semmit (rendszeresen sétálok, még tesi óra, de azt nem nevezném edzésnek), meg ugye semmi diéta.

Csak én alig vagyok ötven kiló, kicsit még fel kéne szedni egy ilyenhez. De a karantén után teljesen ilyen volt, semmi mozgás egész nap, sok kelttészta...

De ha diétáznék, nem lenne mellem, onnan is fogynék.

Amúgy az a vicc, hogy ha a csaj pár kilóval kevesebb lenne (mint én), akkor azért szólna be mindenki, hogy túl sovány.

Tapasztalatból mondom. Amikor nulla felseleg volt rajtam, akkor azt kaptam, hogy ez egészségtelen, meg nem nőies.

2022. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!