Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak ha egy olyan nővel...

Férfiak ha egy olyan nővel talalkoznátok akinek tenyleg nincs semmi melle magyaran olyan mint egy fiú mellkas mint mondanatok? Vonzonak talalnatok annak ellenere hogy nincs melle?

Figyelt kérdés

Férfiak valaszat varom kivancsi vagyok az osszinte velemenyukre.


(Olyan lenne a nő hogy meg csak egy pici melle se lenne magyaran tenyleg full lapos csak mellbimbo.)



2022. márc. 6. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén? Nekem irtózatösan bejön. Egyszerűen a "nagy mellű" csajoktól kivagyok, nem bírom elviselni. Nekem az jön be ha a lánynak picike van. Nem tudom miért. 35F
2022. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Ide vele!
2022. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nokent mondom, hogy akinek tetszel annak nem a mellmereted miatt tetszel es nem amiatt fog szeretni valaki.:)

Nem mellesleg rengeteg kulonbozo izlesu ferfi van, valakinek pont ez tetszik.

2022. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát nagyon szeretem a nagy melleket (nem a túl nagyokat) az ilyen markosakat :D vagy hogy is mondjam...de ha tényleg szeretek valakit akkor nem számít annyira. Ez kb olyan mint csajoknál a farokméret...egyszóval ha szeretem nem számít.
2022. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Tudnék szeretni ilyen nőt, volt is már ilyen. Viszont sajnos a hiányérzet akkor is ott van. De ne aggódj, mert tényleg van aki a piciket szereti.
2022. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is kicsi melleim vannak, de sokkal több visszajelzést kapok, mint amikor nagyobb volt.😅
2022. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
88%
Nekem is speciel max b-s méretig jönnek be, a filigrànnak mondható nők.
2022. márc. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Még jó hogy férfiakhoz szólt a kérdés, igaz? 3,6.


Kérdező!

Bár én a fenékre és a combokra, lábakra izgulok, azért szeretem látni felül is hogy nővel vagyok.

Ez pont annyi nálam, hogy a langyikásan öltözködő nők sem hoznak lázba, így a mell hiánya szintúgy.

F.44

2022. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Ezen kívül minden rendben van? Akkor nekem okés.


De ha nagyon zavar akkor műttesd meg.

2022. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Én csak a férfiak által kapott visszajelzéseket adok vissza tükörfordításban. ;)
2022. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!