Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek a...

Fiúk, nektek tetszenek a göndör hajú lányok? L

Figyelt kérdés
Természetes göndör hajam van, de mindig vasaltam, mert néhány fiú haverom szerint szebb az egyenes haj, mint a göndör. Viszont úgy döntöttem szeretném most óvni a hőtől, mert ígyis tönkre van a festéstől meg a vasalástól, csak attól félek, hogy ha megtetszik valaki, lehet pont azért nem fogja viszonozni, mert nem jön be neki a göndör haj. Észrevettem, hogy egyenes hajjal több fiú felfigyelt rám, mint most, hogy göndören hordom.

2022. márc. 27. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki igazán szeret téged akkor ugyan annyira fog szeretni göndör hajjal mint egyenes hajjal.

Hordjad úgy ahogyan te szeretnéd.

2022. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Az ízlésem nincs kihegyezve sem szemszínre, sem hajszínre, sem hajhosszra. A testmagasság és szemérem szőrzet milyensége -akár csak az emlők mérete vagy a vulva kinézete - full hidegen hagynak.


De azt már felfedeztem magamon, hogy göndör hölgyek közül csak nagyon kevesen jönnek be (igazán ).

2022. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy nagy átlagban az egyenes haj jön be, de akit eddig a legközelebbnek éreztem magam annak pont göndör haja volt, szóval ez is jelzi, hogy kurvára mindegy :D De amúgy aranyos a göndör haj is szerintem
2022. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Isti22 ***** válasza:
65%

Függhet az arctól, testalkattól, hajhossztól... stb.

Volt göndörhajú és egyenes szerelmem is, szóval mindegy :)

Mutatsz képeket?

2022. márc. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
95%
Nekem speciel tetszik, de ahogy a fenti kollegàk is jelezték, fontos az összkép.
2022. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Meghúzgálnám a hajad😉
2022. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is göndör. Felemásan vélekednek róla, bár eddig nem riasztott el senkit.😅
2022. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akinek meg egyenes, az göndöríti, mert szerinte úgy szebb, és több pasi figyel fel rá.

Van baj a világgal. :D

2022. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azért figyelnek fel rád többen egyenes hajjal, mert akkor több önbizalmat sugárzol magadból.


Nekem is göndör. Agyba-főbe dicsérik, én viszont annyira szorongok ha göndör, hogy kb észre sem veszem mi történik körülöttem. Egyenes hajjal meg persze, hogy megnéznek, mert azt büszkén hordom. :)


Szóval szerintem itt inkább az lehet a ludas, hogy úgy érzed, úgy vagy szebb, ezért azt máshogy viseled.

2022. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet igazad van :/
2022. márc. 28. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!