Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi értelme van a mellbimbó...

Mi értelme van a mellbimbó piercingnek?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatt sajnos nem kaptam választ. Tényleg érdekel, valaki miért vetemedik arra, hogy átdöfjék a mellét. Nőként elképzelni se tudom, hogy mi előnye lehet: valaki szerint ez tényleg szexi?

Részemről, nem bírnám ki azt a fájdalmat.



2022. márc. 30. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Én összejöttem egy lánnyal, akinek van a bimbójában ilyen szar. Szerintem ronda, pedig a melle az gyönyörű! Vigyázni kell vele, és semmi izgatót nem találtam benne. Ja: és a lány egész normális benyomást kelt. Nem akarom kivetetni, mert nem akarom korlátozni, de azon kívül hogy érdekes, a világon semmi értelme, inkább taszító mint nem. (meg is kérdezem tőle, hogy mennyire vágták meg ezzel a szarral?)
2022. márc. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene, hogy értelme legyen? Nem kell, ez csak egy piercing. Valakinek tetszik, valakinek nem. Ennyi.
2022. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nekem van. Maga a szúrás fájdalma semmiség. A tejcsatornákat nem teszi tönkre, de szoptatás idejére érdemes kiszedni, amíg a baba szopizik, aztán mehet vissza, bár sokan akkor kiveszik és szoptatási idő után ha nem megy vissza, akkor újraszúratják. Begyulladni annak tud, aki rosszul kezeli, vagy egyáltalán nem kezeli, illetve a fémallergiásoknak akkor, ha olyan anyagú ékszer van benne. Persze bele tud akani sok dologba, de általában nem akad bele semmibe. Bizonyos ruhán keresztül simán átlátszik, tehát látható is lehet. Van dekoratív célja, nem véletlen, hogy sok ezer féle ékszert lehet beletenni, ugyan úgy, mint a sima fülbevalók esetében. Illetve nekem személy szerint, ha szexuális oldalról nézzük, akkor ad pluszt, mivel érzékenyebb akkor a bimbó, és mint erogén zóna, sokkal jobb így, amikor kényeztetik.

Ha nem nézzük a szexuális oldalát, akkor érdemes a kérdést feltenni, hogy mi értelme egy újszülött/csecsemő fülét átdöfni és fémet aggatni bele? Semmi értelme ugyan ilyen szempontból, sőt még több a sérülésveszélye is. Ugyan úgy a nyakláncok, karláncok, gyűrűk/lábujjgyűrűk, is értelmetlennek tekinthetőek ilyen téren és sokkal több a balesetveszélye, mint egy bimbó ékszetnek, mivel azok is beleakadhatnak rengeteg dologba. Fémíze abszolút nincs, mivel nem vízben disszociáló anyagból készülnek, így ízük sincs. Szexuális oldalt nézve pedig van, aki a masszív már-már bántalmazás szintű fájalmakat szereti, ami szintén sokkal veszélyesebb tud lenni (fojtogatást nagyon sok nő szereti, mivel a nyaki erogénzónák együttes stimulációja és az alacsonyabb agyi oxigénszint komoly örömöket tud okozni, ahogy a szimpla fájdalom viselése is, mivel a test olyan hormonokat bocsájt ki, hogy öröm érzetet érez az ember, de persze sok hasonló van még, de csak azok szeretik ezeket csinálni, akiknek van ingerük és bátorságuk hozzá, akik félnek tőle, sosem próbálják meg, sőt elítélik ezeket és a hasonlókat). De a magassarkú viselése is balesetveszélyes, ahogy a túl feszes nadrág/szoknya is. Rengeteg olyan dolog van az emberek mindennapi életében, ami amúgy veszélyes és nem biztos, hogy jó, mégis csinálják. Sminkek, szolárium, testtömegnövelők, alkohol, kávé, dohányzás (klasszikus, hevítős, elektromos), rengeteg kozmetikum, és a többi.

Szóval ha ennyire bele akarsz menni, hogy miért jó annak, akinek mellbimbó piercingje van, akkor más filozófia jellegű kérdéseket is tegyél fel magadnak. Sok mindenen el lehet töprengeni, és hidd el, nincs olyan dolog, vagy gondolat a Földön, amiről minden ember egyformán vélekedne. Mivel minden relatív, így minden kérdés és válasz is az.

2022. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van, hozzá kell tenni, hogy a melleim is szépek, és jópáran látták már eddig mindenki dicsérte.:D

Én imádom, nekem tetszik, nem gondolkodtam azon mielőtt megcsináltattam, vajon más mit fog szólni hozzá. Testékszer, ennyi. Én sem értek sok piercinget pedig imádom őket, kinek mi tetszik. Szerintem vonzó, és kicsit vad dolog pont a bimbiben, és még nem annyira tömeg.

2022. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van.... Én dekoratív és érzékenység miatt rakattam be. Mondjuk én először körbe tetováltattam mindkét mellbimbóm, utána nem volt kérdés hogy mindkettő mellbimbómba piercing jön. Karikát rakattam be egyből. Nagyobb lett mindkét mellbimbóm és jóval érzékenyebb. Imádom hordani őket. Egy hátránya van hogy szinte mindkét mellbimbómban látszik állandóan hogyha rövid ujjú pólót hordok. Átlátszik rajta.jelenleg 2 mm vastag az ékszer és 8 mm átmérőjű a karika, megyek vastagitani 2.5 majd 3 mm-re hogy véletlenül se nőjjön be a lyuk. Szex közben jóval érzékenyebb lett mint előtte volt.

Egy meleg srác...

2022. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon jól néz ki!
2022. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem van de nem nagyon fájt.
2022. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!