Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen egyszerűbb...

Lányok! Milyen egyszerűbb parfüm tetszik a fiúkon, amit olyan helyen is lehet kapni mint pl. DM, Rossmann?

Figyelt kérdés
Olyan parfümökre gondolok, ami maximum 10-15ezer forintnál nem drágább, de vonzó illata van. Hallottam hogy egy egyszerűbb zarás vagy Bruno bannani parfüm is nagyon vonzó lehet mégsem kerül olyan sokba. Ilyen jellegű parfümökre gondolok.

2022. ápr. 16. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Police illattal találkoztam már, ami tetszett.
2022. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, finom illat szerintem is Police to be kék parfümöm volt már. Ezen kívül még milyen parfümöt ismertek?
2022. ápr. 16. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Black Seduction by Antonio Banderas, Davidoff Coolwater, Davidoff Coolwater Intense, Quorum Agua by Antonio Puig.
2022. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ilyenekre gondoltam. Köszönöm!
2022. ápr. 16. 21:25
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezekből Edt vagy Edp változat a jobb illatú? Illetve ezek vagy inkább a Jean Paul Le Male a vonzóbb illat?
2022. ápr. 16. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Yodeyma parfüm, fekete. Ha Debrecenben keresel, akkor ez 8 ezer forint és a kálvin téri szoliban találod meg. A bátyám használja és nagyon jó illata van.

Vagy a zarában van egy, amit a barátom használ, a neve azt hiszem blue men vagy mi. De ennek is imádom az illatát és ilyen 5 ezer körül mozog az ára

2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. ápr. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!