Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a nőies test?

Szerintetek milyen a nőies test?

Figyelt kérdés
Inkább a vékony vagy a teltebb? Nem tudom megítélni, mert többen mást mondtak, de érdekelne, hogy mit tartatok általában nőiesnek.

2022. ápr. 17. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Nőies test = van melle meg segge meg darázsdereka.
2022. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nőies alkat az, ami sportosan vékony, nincs elhízva.
2022. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Karcsú, nem dagadt.
2022. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Amiben a nő jól érzi magát :)
2022. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem például a karcsú, kecses alkat tetszik. Másnak pedig a husisabb, "vanmitfogni". Nem lehet általánosítani, mindenkinek mást jelent a nőiesség.
2022. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

1-es vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva...


A nőies test az, amelyik a legkevésbé férfias. A férfiaknak nincs melle (a kövéreket most hagyjuk), nincs nagy valaguk, és nem karcsú a derekuk. Na most, ami a férfitesttől a legjobban eltér, az az, amit írtam: nagy mell+nagy fenék+darázsderék.


A "nőies" nem egy szubjektív fogalom. Rendben van, ha valakinek a lapos deszkák tetszenek, ízlések és pofonok, de attól az még nem lesz nőies.

2022. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Voltam nagyon vékony és teltkarcsú is.


Elmondhatom, hogy igazából a nőiességet az önbizalom adja. Az hogy tudja az adott nő hogy neki mik az erősségei és mik a hiányosságai és úgy öltözködik hogy arra hívja fel a figyelmet amit meg akar mutatni magán mert az a része csinos.


Ha nincs melle, akkor a lábát hangsúlyozni például.


Mitől ne lenne nőies bármelyik nő? Maximum csak szar ruhát hord vagy utálja önmagát és az alakját....


Vegyük Coco Chanelt vagy Audry Hepburnt. Deszkák voltak és mégis a legnagyobb stílus ikonok. Nyilván van férfi akinek nem tetszett az alakjuk de nem lehet rájuk mondani hogy nem voltak nőisesek.


Egy telt, popsis melles nő pedig a köznyelvben nőies mert a nőies jegyei erősebbek de ha nem tudja viselni, ha szégyelli, ha nincs önbizalma akkor nem fordulnak meg utána a férfiak.

2022. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Mindegyik nőies súlytól függetlenül, de csak akkor, ha van dereka, ha nincs pókhasa a nőnek. Tehát lehet akár kövér is, ha a hasa viszonylag lapos. Meg még az a kivétel, ha a derék és a csípő nagyon egyben van, mikor alig szélesedik ki a csípő a derékhez képest, az még nagyon nem nőies.
2022. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
7. Dehogynem fordulnak meg utána a férfiak! Én mikor vékony voltam, nagyon szégyelltem, mert akkor azt képzeltem, hogy túl vékony vagyok, nem is volt semmi önbizalmam, mégis megfordultak utánam.
2022. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

A nagyon deszka lányok is bejonnek azért a férfi társadalom egy részének. Igen, valóban.


Ahogy a szépség, úgy a nőiesség is elég szubjektív dolog.

Pl volt egy kollégám aki csak a dagadt 150 + kgos nőkre bukott, szóval kivétel is mindig van.

2022. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!