Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kopaszok, hogy dolgoztátok...

Kopaszok, hogy dolgoztátok fel a hajatok elvesztését?

Figyelt kérdés
Depressziósak lettetek, gondoltatok öngyilkosságra? Én biztosan megölném magam, ha kopaszodnék.

2022. ápr. 27. 14:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
71%

Engem nem igazán érdekelne, én amúgy is már kopaszodok 31 évesen... Ha kihullik, nem lesz gondom rá.


Ez amúgy miért probléma a férfiak körében? Nem a töke esik le.

2022. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
55%

elég gyenge ember lehetsz, ha ez miatt öngyilkos/depressziós lennél


van a családomban több kopasz ember is nem örültek neki, de nem igazán foglalkoztatta őket, persze ők férfiak veled ellentétben

2022. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Amikor összejöttem a barátommal (most már a férjem), 17 évesen kezdett kihullani a haja. 19 éves korára már teljesen csupasz lett a feje. Most 27 éves. Hátul a tarkojanal még van pár szál, de azt mindig leborotváljuk, mert hülyén nézne ki csak azzal.


Mióta teljesen megkopaszodott, azóta nagy szakállat növesztett.

Most úgy nez ki kb. mint a Dr. Gődény.


Soha nem gondolt öngyilkosságra emiatt. Ezt dobta a genetika gép, ez van.. először én is megijedtem, mikor jó vérkép ellenére hónapról hónapra egyre kevesebb haja lett, de soha nem fordult meg az én fejemben sem, hogy emiatt elhagyjam. Pedig én szerettem a hajába túrni régen. Hát most a szakállába szoktam, na. :D


Hajbeültetést nem szeretne. Konkrétan az egész fején kellene + neki már nincs is ép hajhagymája, amiről be lehetne ültetni. Meg látta a mellékhatásokat, és hogy hogyan néz ki közvetlenül kezelés után az ember. Azt mondja már elfogadta így magát. Én is elfogadom őt így, mert szeretem.

2022. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
36%
Nekem most kezdett el hullani a hajam 32 évesen. Egyébként sem vagyok egy jóképü 190-es férfi, de így már 0 esélyem van s nöi nemnél. A legtöbb társkeresözö nönél ki is van írva, hogy a kopaszodás kizáró ok. Meg sok helyen olvasom, hogy korombeli férfinál elvárás, hogy legalább legyen haja. Ezt nök mondják sok helyen!
2022. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Mind tudjuk,hiába hogy nem mindenki lehet 190 centis melák,de ha jól súlyba vagy,és kondizol mégis férfiasabb :)

Kivéve ha nem te vagy jézus :D

Mondjuk én kopaszkodok 18 évesem.

2022. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
94%
Eleinte zavart, de mára megbékéltem vele. Mostanra már alig van haj a fejtetőmön. Viszont a dús szakállam kárpótol érte. :D
2022. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
20 évesen már kezdődött nálam a kopaszodás. Egy ideig zavart de szerintem simán bele lehet törődni. Különben is elég sűrű, erős, kezelhetetlen hajam volt, jobb érzés így. Nullás géppel le szoktam vágni ami van és ha melegebb lesz leborotválom hetente legalább. Ne olyan dolgokon akarj változtatni amin nem tudsz. Kezdj el edzeni pl. mint én és akkor a kopasz fejedhez illeni fog a kinézeted :D
2022. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Exem már a húszas évei elején elkezdett kopaszodni. Pár évvel később ismerkedtünk meg, addigra már totál rá volt görcsölve a témára, pedig fel sem tűnt volna, ha nem rinyál rajta. Hidd el, kérdező, nem ez számít.
2022. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Lassan 40 vagyok, és azt látom, hogy elkezdett hátra csúszni az a homlok. Egész életemben félhosszú hajam volt, így nem igazán örülök neki, de ez van. Ennyi idősen már nem érdekel, 20 évesen bántott volna, de elfogadtam volna, mert hát mi mást lehet tenni?
2022. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

18 évesen kezdett hullani a hajam. Anyai nagyapától örököltem. Engem eleinte zavart, mert nem tudtam elképzelni magam kopaszon. Eleinte géppel vágtam, majd annyira megkopaszodtam, hogy 27 éves korom óta borotválom.


185 cm vagyok és 100 kg. Most már hajjal nem tudnám magam elképzelni. Amióta borotválom a fejem, azóta még plusz önbizalmam is lett. Haj helyett borostát hagyok az arcomon.

2022. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!