Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl gyorsan nő a körmöm?

Túl gyorsan nő a körmöm?

Figyelt kérdés
3 hete csináltattam műkörmöt, porcelán alappal, most lesz csütörtökön a következő alkalom. Viszont nekem már az első hét után nagyon látszott a lenövés, most 3 hét után 3,5 mm-es lenövésemem van, borzasztóan zavar. Ez azt jelenti, hogy akkor nekem nem való műköröm? Nem akarnék hetente-másfél hetente menni tölteni, azt azért nem bírnám se időben, sem anyagilag. Vagy másnak is ilyen gyorsan nő? Ti milyen gyakran jártok töltetni?
2022. máj. 2. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

En magamnak csinalom. Ugyanez volt. Mindig peertekelesen beszereztem olcsobban azokat amik dragak(csiszologep,lampa,por elviszo) es stb.

Olcsobban jovok ki igy. Sok gyakorlas volt de megerte

2022. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Ugyanilyen, heti 1-1,5 lenövés, én géllakkozok.
2022. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Normális. Nekem géllaknál is látszik 1 hét után. Nem szép. Maradok a hagyományos lakknál.
2022. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. máj. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!