Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lógó mellek minden esetben...

A lógó mellek minden esetben csúnyák?

Figyelt kérdés

Itt van ez a no-bra kihívás, ami lányként nézve egy üdítő mozgalom, viszont úgy érzem, hogy még több szorongásra ad okot a nem magabiztos nőknek, akik így (is) tudatosulnak azzal, hogy nekik milyen cicijük nincs.

Szeretnék, de nagyjából lehetetlen úgy beszélni erről a témáról, hogy ne szexualizáljuk ezt a testrészt, mert egyelőre mindkét nemből kétes reakciókat vált ki: “hű, ez igen, szépek!” vagy “fujj, vegyél már fel valamit”…

Elfogadott/normális lesz valaha társadalmilag a melltartó (opcionális) elhagyása? Eljutunk egyszer arra a pontra, hogy ember ne kommentálja egy másik ember kinézetét?



2022. máj. 18. 21:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Igen,csúnyák. Mondom ezt úgy,hogy az én egykori formás,tenyeres szép cicijeim most olyanok,hogy az egyik 2x akkora mint a másik,lógnak és a bimbóm kb.mint a hüvelykujjam..(éljen a szoptatás :D)

Ki nem mennék egy jó push up nélkül,mert szégyellem. Magam előtt is,mármint ha kimegyek legalább legyen emberi formám. Itthon és a férjem előtt nem érdekel,őt sem zavarja és maximálisan támogat is.

Igazából engem nem érdekel,ki hogy néz ki,de mivel sokakat igen és ki is gúnyolnak,így marad a szorongás meg az irigykedés. :)

Az utolsó kérdésedre pedig a válaszom: szerintem nem. Nagyrészt köszönhető a médiának.

2022. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

"Eljutunk egyszer arra a pontra, hogy ember ne kommentálja egy másik ember kinézetét?"

Egy kulturált ember most sem tesz megjegyzést a külsőre. Ezzel együtt mindenkinek számít a külső, és ha nem is mondják ki, megvan a véleményük, ami némileg alakítja a veled szembeni viselkedésüket.

2022. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%

1-es: ez nem a szoptatás miatt van, hanem a genetikád miatt. Négy gyereket szoptattam, de még mindig nem lógnak a cicijeim, a mellbimbók is inkább picik - szóval ez csak genetika, kinek mi lesz.

A kérdésre: ha kicsit lóg valakinek, az nem feltétlen csúnya, de biztos lesz, aki beszól miatta.

2022. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem igen, nekem nagy melleim vannak, nincs mèg gyerekem mègis lógnak, egyáltalán nem szèp látvány.Ès amit magamon nem látok a szèpnek azt máson sem tudom. Mi
2022. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Valamelyik valóban nem szép, de sokkal több szép lógós mell van, mint ahányan gondolják a sajátjukról. Van bennük valami nagyon nőies.
2022. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
A melltartó egyébként most sem annyira a mellforma vélt vagy valós szépségének/csúnyaságának elrejtése miatt pörög ennyire. Hanem inkább mert az elhagyása sajnos egybeforrt ilyen tartalmakkal, mint igénytelenség, vagy szexuális felkínálkozás.
2022. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
És a mellbimbó fóbia. Ha ruhán keresztül látszik, hogy vannak melleid, az oké, minden nőnek látszik hogy vannak mellei. Ha viszont az is látszik ruhán keresztül, hogy mellbimbód is van, attól valamiért mindenki a falra mászik. Érthetetlen.
2022. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
4%

Csúnyák. Ha valami gyenge elméjű drogos esetleg rá izgul, vagy felhívásnak tekinti a lógós parizel melleidet akkor lehet meg is erőszakolnak.

Na de legalább a kihívást megcsináltad! Az a lényeg :)

2022. máj. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

Egyes nők saját maguk szexualizálják a melleket, amikor kiteszik a kirakatba, feltolják pushuppal vagy megműttetik. Őket nem zavarja őket a figyelem, sőt, arra épül az önbizalmuk.

Aki pedig nem szereti mutogatni őket, az eddig sem mutogatta őket és így nem is törődött velük senki. Megvan a választási lehetőségük.

Már a majdnem harmincezer éves Millendorfi Vénusz is megmutatja, hogy a mell a szexualitás és termékenység központi eleme, ezt az ösztönt pedig nem fogja kiirtani egy friss politikai eszme, csak mert ma az a fősodor.

A női mell szexuális tárgy, mindig az volt és mindig az is lesz. A lógó is, a hetyke is, a kicsi is, a hatalmas is.

2022. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem amióta kinőtt, lóg, és baromira szégyellem.
2022. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!