Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki számít műnőnek?

Szerintetek ki számít műnőnek?

Figyelt kérdés

Aki plasztikáztatta magát és már nagyon sok, vagy ha csak kicsit már az is (száját, mellét stb)? Vagy ha (nagyon) sminkeli magát? Vagy műszempillája van? Vagy műkörme, esetleg gél lakk? Vagy ha póthaja van? Vagy festeti a haját? Vagy ha szolibarna vagy önbarnítót használ (vagy esetleg napozik) már az is a műnő kategóriába tartozik? Vagy ha pl tetoválás van rajta (szemöldöktetoválás, tus, vagy bármi más)? Vagy ha megcsináltatta a szemöldökét, szempilláját (laminálás)? Vagy ha màr kicsit úgy öltözik, hogy többet mutat magából, már az is? Vagy ha pl képeken van rajta filter, vagy egy kicsi photoshop?

Vagy csak az számít természetes szépségnek aki tényleg nem is sminkeli magát, haját sem csinálja meg mert szép magától, körmét sem festi ki, és az alakja is természetesen szép (max edzéssel)?



2022. máj. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akin látszik.Nekem tetoválva van a szemöldököm,fel van töltve a szàm és műkörmöm is van,a hajam is festem,de nem keltek mű hatást,mert egyik sem feltünő.Ha a mellemet is megcsinàltatnàm,max egy picit lenne nagyobb,azt se vennè észre senki.Szerintem az összhatástól függ.Ha kacsaszàj nagyságúra töltettem volna a szám és hosszú spicces körmeim lennének,meg mondjuk fehér hajam,lehet túlzás lenne.
2022. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aki már annyira átszabbatta magát, hogy az eredetire nem hasonlít. Meg az instás képek agyonfilterezve és szerkesztve.

A műszempilla, köröm, önbarnító tud lenni visszafogodtabb, úgy szerintem szép.

2022. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is onnantól lehet műnő kategóriát felhúzni, hogy látszik valakin.

Fontos kiemelni, hogy a jó plasztika nem lászik. Nem minden szájfeltöltés néz ki úgy, mint egy kacsacsőr, és nem minden mellplasztika után lesz két gigamega görögdinye az ember mellkasán.

A jó műszempilla pedig láthatatlan. Én nem járok pilláshoz, mert drágállom, de ha mennék akkor is szolidat csináltatnék és nem olyant amiről messziről virít, hogy mű. Őszintén nem is értem azokat akiknek annyira sok műszempillája van nagyon közel, hogy már gyakorlatilag egy nagy lepkeszárnynak tűnik az egész... nem beszélve arról amikor ebbe beleragad valami...

Műköröm-gél lakk: ugyanaz a kategória: ha nagyon látványos akkor szerintem idióta hatást kelt, de ha szolid, pár mintával tök jól tud kinézni. Még élénkebb színű is.

És gyakorlatilag a listát a végtelenségig lehet folytatni, a mértéken és összhatáson van a lényeg.

Az öltözködés megoszló téma... hosszútávon egy kifinomult nőies stílussal sokkal többet el lehet érni mint a mindentkipakolribizli stílussal.


Kép-filter: a nagyon nagy torzítás úgyis meglátszik a képen, de néhány pattanást leretusálni, vagy egy szín-filtert rátenni, nem oszt-nem szoroz. Szoktam mondani, hogy régebb volt egy iPhone-om és bármennyire is utáltam a rendszerét az az egy nagyon jó volt benne, hogy a képeken az eredeti színt adta vissza. Azóta bárhely telefonom is volt Android rendszerrel, egy sem tudta jól visszadni a színek mélységét, élességét, és emiatt szoktam filterezni. Ha egy naplementében készült képet magamról ki akarok tenni valahova, nem fogom szégyellni, hogy egy narancssárgásabb filtert rárakok, mert a naplementés hatást akarom átadni, nem a telefonom által megörökített szürkés színű maszlagot. Pattanások pedig jönnek-mennek. Nincs értelme megörökítenem, hogy épp június 4.-én a homlokon volt egy.


A természetes szépség fogalom pedig bullshit. Legtöbbször férfiak szokták használni, de közben nem tudnak megkülönböztetni egy sminmentes arcot egy "no-makeup makeup"-tól vagy "clean/glam makeup"-tól. Az alakkal pedig minden úgy csal ahogy nem szégyelli. Gyakorlatilag az incluencer iparág épül arra, hogy úgy pózoljunk hogy ne látszódjon semmi kis poci vagy épp úgy emeljük a lábunkat, hogy a narancsbőr eltűnjön. Közben meg ha az edzős nacit letolják csípőre, akkor bizony ott a kis pocak és úszogumi.

Szóval hagyjuk az ilyen műnő vs. természetes szépség dumát.

2022. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!