Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak számomra érdekes jelenség?

Csak számomra érdekes jelenség?

Figyelt kérdés

Olykor látok/találkozom olyan nőkkel, akik nagyon csinosan vannak felöltözve, divatosan vannak kisminkelve, a hajuk és a körmeik is stílusosak. Látszik, hogy adnak magukra és a legtöbbet próbálják kihozni az adottságaikból. Ugyanakkor ha jobban megnézem őket különbséget lehet tenni köztük, mert van aki divatos, de a sok cicoma nélkül is szép, nőies vonásokkal megáldott (viszont nyilván feltűnőbb a szép ruhák, stílusos smink, menő kiegészítőkkel) és van olyan nő is, akiről ha levennénk ezt a sok "dolgot", akkor máris nem lenne olyan feltűnő, dekoratív jelenség, de némelyikük még szép sem.

Senki ne értsen félre, szerintem nagyon is jó és én is támogatom, ha egy nő a maximumot hozza ki magából (kívül-belül egyaránt). Mégis azon tűnődtem, hogy milyen érdekes ez a cicomával vagy anélkül ki mennyire feltűnő, tekintetvonzó jelenség. Meg az is jó (szerintem), hogy egy kevésbé szép vonásokkal megáldott nőnek is van lehetősége kitűnni a tömegből, ha ügyesen használja a szépség-és divatipar eszközeit.

Ti is szoktatok ilyen hölgyeket látni? Mi a véleményetek a fentiekről?



2022. máj. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából az, hogy kinek mi tetszik, tökre emberfüggő, van akinek bejön a smink, van akinek nem, van aki teljesen más dolgokat néz meg az embereken.



Smink, ruha nyilván sokat dob,ha úgy van összerakva, és ez tudatos is. Bizonyos munkakörökben fontos, hogy jól nézzen valaki ki, más munkakörökben meg életmódoknál viszont ez nem összeegyeztethető.

Pl ha valaki fitnesz oktató, az ne fog sminkelni csak hogy leizzadja.

2022. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ennek a kérdésnek semmi értelme?

Először fikázod azokat akik a maximumot hozzák ki magukból, majd mentegeted őket.

Őszintén... mi a bajod? Nem másokkal, hanem magaddal. Csak az törődik más külsejével ennyire aki saját magával nincs megelégedve.

2022. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint... Érdekes, hogy külső tulajdonságoktól független, hogy ki mennyire ad magára, és kinek milyen az ízlése, stílusa?

Ez szerintem nem túl meglepő. Ez nem a külsőtől függ, hanem a belső tulajdonságoktól. Gyakran látni embereket, akik ha adnának magukra, nagyon jól néznének ki, de jó nekik szakadt, foltos ruhákban, zsíros hajjal.

És van olyan is, aki anyagi okok miatt nem tudja kihozni magából a maximumot, de látszik, hogy igyekszik, és igényes magára, csak mondjuk nem engedhet meg magának kozmetikust, fodrászt, stb.

2022. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!