Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg változzak vagy sem?

Meg változzak vagy sem?

Figyelt kérdés

A kérdésem inkább a fiúk felé fog irányulni de a lányok/nők is hozzászólhatnak nekik is érdekelne a véleménye!

Jelenlegi stílusom rocker,punk néha gothikus is és hát picit fiúsabban öltözök bandás felsők és csak fekete szín…

18 éves vagyok van piercingem is

Sokan mondják hogy szép az arcom csak kár hogy ezt a stílust “hordom”

Most azért nem nagyon érdeklek más fiúkat mert így öltözöm vagyis ez oka lehet annak hogy nem keltem fel az érdeklődésüket?

Ha másképp öltöznék vagyis meg változna a stílusom akkor jobban érdekelném őket?

Tudom senkiért se változz meg légy önmagad meg amilyennek érzed magad stb stb

De ez a téma érdekel nagyon

Azaz a fiúsabb “rocker” lányok vagy a tipikus nőies lányok inkább

És ha valamelyik akkor miért pont az érveket szeretnék kérni!

Előre is köszönöm :)



2022. máj. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"nem nagyon érdeklek más fiúkat"

Te fiú vagy? Mert e szerint igen, de az írásod többi része szerint nem.

Amúgy ne mutass teljesen mást, mint amilyen vagy.

És légy szíves, válassz kategóriát, ahova írsz.

2022. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy több fiúnak bejönnél, ha másabb lenne a stílusod, de ha neked ez önazonos, akkor nem ajánlanám, hogy ezentúl csak szoknyát és színes toppokat hordj. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy keresel olyan darabokat, amik még tetszenek és jól érzed magad bennük, de valamivel nőiesebbek. Azzal nincs baj, ha feszegeted kicsit a saját határaidat, de teljesen nem kell megváltoznod más kedvéért. Ha nem változol is biztos lesz majd, akinek így tetszel.
2022. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most először nem pasik szemszögéből. Ha egyetemre mész és komolyabb karriert szeretnél ez a stílus hátráltatni fog. Az emberek ítélkeznek, meglátnak és nem fognak komolyan venni.

Bizonyos pasiknak bejön az ilyen, de azoknak akiknek hasonló a stílusa. Ha te másmilyen pasikért vagy oda akkor azt nehéz lesz így fognod.

Az biztos, hogy a pasiknak nincs ellenükre a nőiesség, de a fiús stilus nem szokott túl csábító lenni.

20/N

2022. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon fontos, hogy úgy öltözködj ahogy magadnak is tetszel. Ugyanakkor igaza van a 3-asnak: a munka világába ez hátráltatni fog.


És az a helyzet, hogy hatalmas a különbség a goth-rockos fiús és a goth-rockos lányos stílus között. Az utóbbi rengeteg férfinak bejön, nagyon sokan tartják szexinek. Az előző meg összehatás függő, de sokszor trampli hatás.

A leírásod inkább mintha a férfiak tetszésére, elismerésére hegyeződött volna ki: gondolj bele, egy férfiba te is a férfit keresed nem a nőt. Ugyanígy vannak ők is, egy nőbe a nőiességet keresik, nem a kisfiút.

2022. máj. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell, ha te nem akarsz. Nem rosszból, de lehet, hogy pár éven belül magadtól is ráunsz erre a stílusra (most ezt csak az öltözködésre értem).

Én is sokáig így öltözködtem, aztán magamtól meguntam, ma már meg nem mondaná senki, hogy milyen zenéket hallgatok amúgy.

A férfiaknak valóban jobban tetszenek a "nőies" szoknyás, magassarkús elegáns nők. De ha te magadtól nem vagy olyan, vagy nem passzol az életmódodhoz (mint ahogy pl nekem sem), akkor hiába próbálnád erőltetni. Az meg, hogy épp fekete bandás póló van rajtad, vagy valami sima fast fashion, igazából nem sokat változtat a képen a férfiak szembében.

A többieket reflektálva, egyetemen szerintem tök mindegy, nálunk rengeteg furcsa arc volt, mondjuk eléggé hippi szakra is jártam. Munkába aztán meg 99%-ban úgyis van előírás, hogy mi az elvárt viselet, vagy ha az nem is, a praktikum eléggé behatárolja.

2022. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!