Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elizabeth Arden Green Tea...

Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom milyen illat?

Figyelt kérdés
Tapasztalat róla?

#Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom
2022. máj. 26. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ostoba kérdés.

Ez nem tapasztalat hanem ízlés kerdése.

2022. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1# Ostoba válasz, nemtelen.

Se nem férfi se nem nő.


De inkább férfi, akinek semmi érzéke a nőkhöz.

2022. máj. 27. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Lol.

Nő vagyok...

2022. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Gyász 😢
2022. máj. 27. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Na eltekintve itt a negatív kezdettől kerestem véleményt a neten mert nem ismerem és nem is sok van tekintettel arra, hogy ez egy limitált kiadású parfüm volt 2016-ban és itt is csak ketten írtak róla:

[link]

Árukeresőn is volt egy "vélemény" de megnéztem és csak 3 csillagot írtak.🤷 De a krémen szerintem jól összefoglalhatja az a két tapasztalat.

2022. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# Kedves vagy, köszönöm szépen!


Én is olvastam ezeket és épp emiatt kérdeztem itt mert ez édeskevés.


Boltokban jártam és nincs készleten, hogy megillatozzam, megrendelni lehet online.

2022. máj. 27. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Az csoda, ha ilyen limitált parfi még kapható! Nekem volt egyszer egy Rossmann-os, kár volt megvennem mert utána hiába kerestem pedig nagyon megszerettem. Szerintem ezt is vedd figyelembe. Még állandó parfümnél is előfordulhat, hogy kivonják (szintén jártam már így olyanokkal amiket megszerettem) hát akkor egy eleve limitált, ki tudja meddig kapható, ha megszereted!? Persze ha nem ilyen fontos vagy nem tudnál így ragaszkodni és szereted a friss gyümölcsös illatokat, akkor nyugodtan rendeld meg csak vedd figyelembe a fentieket.:)
2022. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!