Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ma csináltatnék géllakkot,...

Ha ma csináltatnék géllakkot, az jövő szombaton még szép lenne?

Figyelt kérdés

Vagy inkább menjek csütörtökön?

Nem szoktam körmöt csináltatni, nincs körmösöm.

Biohairbe mennék, gondolom egy sima francia lakkot ott is szépen meg tudnak csinálni.

Online lehetne sorban állni, szóval csütörtökön is be tudnék jutni, de nyilván ma napközben kevesebbet kellene várni.


2022. jún. 3. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Inkább legyen későbbi időpont. Nekem egy hét alatt már látható lenövésem szokott lenni. A lakk nem fog annyi idő alatt kopni, csak ha gyorsan nő a körmöd az látszik.
2022. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg mulyen gyorsan no a kormod. Nekem 1 het utan meg szinte semmi nincsy pedig mikor nem volt gel lakk gyakran kellett vagni/reszelni. Foleg egy francianal nem latszik igazan, de ha aggodsz miatta, akor menj kesobb inkabb.
2022. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a francia alap nagyon hasonlít a bőröd színéhez, és a körmös rendesen feltolja a bőrt a körmödről, akkor az az egy hét után nem fog annyira látszani a lenövés. De ha annyira aggódsz, akkor menj később.
2022. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. jún. 7. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!