Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kisebb mellet csak edzéssel...

Kisebb mellet csak edzéssel és műtéttel lehet elérni?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy mellnagyobbításhoz vannak vitaminok, étrendkiegészítők.

Van valami ilyesmi kiegészítő edzés mellé, ha valaki kisebb mellet szeretne elérni? Vagy igazából feleslegesek is lennének az ilyenek?



2022. jún. 13. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csakis műtéttel.

Edzéssel nem lehet, az nem izom hanem zsír. Ahogy vitaminnal se lehet.

2022. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha edzek a zsír eltűnik nem? Attól nem is lesz kisebb?
2022. jún. 13. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy kicsit kisebb lesz, de az is esélyes, hogy megmarad a a méret megmarad és megereszkedik.
2022. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem:/ köszi a segítséget
2022. jún. 13. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A mellszövet nagy része zsír. Amennyiben intenzíven edzel, elkezd csökkenni a testedben található zsír (energiát nyer belőle a szervezet). A zsír többé-kevésbé arányosan kezd csökkenni mindenhonnan és eljutottunk a válaszhoz: csökken a mellbőség is. Sajnos a bőr nem követi ezt a változást, megereszkednek a mellek. Az ilyen melleket csak sebészeti úton lehet újra feszessé tenni. Nincs más módszer.
2022. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ez sem hangzik jól. Inkább nem kockáztatok 😅
2022. jún. 13. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a nővéremnek hatalmas (és szép!) mellei voltak.

Nem volt karcsú, de nem is volt zsírpacni!

Ész nélkül el kezdett fogyózni.

A mellei egy mérettel lettek kisebbek: megereszkedett, mint egy kipukkant tejeszacskó.

Mkor végre belátta, hogy oda vannak a szép mellei, el kezdett hízózni, hogy visszanyerje azokat.

Csakhogy meghízott, de a mellei ugyanolyanok maradtak...

Teljesen lelkibeteg, most gyűjtünk műtétre neki, mert öngyilkos akart lenni.

A nagy melleket jobb elfogadni, mint megpróbálni megszabadulni tőlük, mert iszonyú bosszút tudnak állni a renitens gazdán!

Azt tanuld meg: mellet, farkat sem gyógyszerrel, sem kenőccsel sem ráolvasással nem lehet sem nagyobbítani, sem kisebbíteni!

Minden ilyen ígéret mögött szélhámosságok vannak!!!

2022. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom szegényt.

Nagyjából én is hasonlóan jártam. Elég dagi voltam egész gyerekkoromban, aztán ahogy fogytam egy nagyot a melleim megmaradtak, így elveszett az összkép számomra. Ezért gondoltam, hogy mindenképp megszabadulnék tőlük, de azért műtetni nem igazán szeretném.

Ha meg természetes mód nincs, talán egyszer majd meggondolom magam.

2022. jún. 13. 23:24
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

arra gondolok, hogy mellnagyobbításhoz vannak vitaminok, étrendkiegészítők.


Amik teljesen hatástalanok 🤦‍♀️🤦‍♀️

2022. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ mekkora különbséget szeretnél.


1 max 2 méretet edzéssel még lehet, és ha nem ugrálsz, meg hordaszz sportmelltartót akkor annyira nem fog lógni


Az más kérdés, hogg ezt fenntartani hosszan nehéz, 100ból 95 fogyózó jojózik



A mellkisebítés műtétileg meg lehet állami is, ha egészségügyi oka van. Ha gátol a mozgásban, gerinc problémáid vannak, és bizonyos testsúly 100% kivételét már fedezi a tb.

2022. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!