Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Beszeretném festeni a hajam,...

Beszeretném festeni a hajam, szerintetek mennyire lenne szokatlan?

Figyelt kérdés

Szóval sötétes barna vállig érő hajam van.

Arra gondoltam, hogy esetleg ametiszt szín jól állna / csak a végét festeném be vörösre.


Aki ért hozzá az tudna mondani dolgokat, hogy egy teljes hajfestés és csak a végek befestése között van-e különbség vagy melyiket érdemesebb?

Vagy úgy bármilyen tanácsot / tudnivalót.



21/f



2022. jún. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

1. Ne te fesdd be, hanem menj fodrászhoz, különben nagyo ronda lehet az eredmény, meg a fajat is letöredezhet töle.

2. Mindenképpen szinezést kérj, ne festést, az idövel ugyanis kikopik, tesztnek elég, ha pár hétig van a szín rajta. Ha tetszik, utána lehet tartósan festeni.

3. Szerintem két színre festeni igen problémás, mert ahogy lenö, egyre nehezebb utána menni a színnel.


De mindenképpen fodrásztól kérj tanácsot, ha nem akarsz nagyon félresikerült fejjel rohangálni.

Ha meg végképp nem tetszik, a haj lenö, nem marad mindig olyan, amilyenre festették.

2022. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Alapból fodrászhoz mentem volna, de köszi a tanácsokat :)

2022. jún. 23. 04:10
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

Akkor jó, ezek szerint értelmes ember vagy. A fodrászt azért írtam, mert itt is a legtöbb kérdésnél otthon akarna valaki próbálkozni, aztán csodálkozik, ha nem az lesz belöle, amit akar.

Szerintem egy próbát mindenképpen megér, utána tudod, ez neked megfele vagy sem, és nem egész életre szól.

2022. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz ha egy férfi a haját festi. Bocsánat ez egyáltalán nem férfias
2022. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Köszi, de valamivel fel akarom dobni a külsőm és más színek jobban illenének ehhez a fakó bőrszínhez.

2022. jún. 23. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
A 4-es itt maradt a középkorból, nem érdemes foglalkozni vele.
2022. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!