Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek női mellei...

Ha egy férfinek női mellei vannak, el kell takarnia nyilvános helyen? (Strand, kemping...)

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mit értesz női mell alatt? Egy normális férfi, csak zsírosabb ott és olyan, mintha cicije lenne? Vagy nővé operáltatja magát és csináltatott magának mű melleket? Vagy nő mellekkel, aki már férfinak érzi magát?
2022. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: A kulcsszavak alapján gyanítom, hogy biológiai ookból vannak megnagyobbodott mellei.
2022. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, pl. bizonyos gyógyszerek mellékhatásai is mellnagyobbodást okozhatnak, ilyenre is gondolhatott a kérdező.
2022. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, mint a női mell. Nem az oka a lényeg a kérdésben, hanem a kinézete. De ha nővé operáltatja magát, akkor már eleve nem férfi. Ha csak emlőmnagyobbodása van....
2022. jún. 30. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell eltakarni, miért kene, bár amikor nekem ez a bajom volt én szinte sose vettem le a pólóm, sőt volt amikor sportmelltartó is volt rajtam a póló alatt.
2022. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!