Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez normális az Industrial...

Senki12345678 kérdése:

Ez normális az Industrial piercingnél (nagyon fontos!!) ?

Figyelt kérdés

Hétfőn szurattam industrial piercinget. Az első nap semmi baja nem volt. Kedden az alsó lyuk kicsit lila volt meg duzzadt. Szerdán pedig feldagadt a két piercing közötti felso része a fülemnek. Kétszeresére dagadt a fülem:( . Nem váladékozik, nem gennyedzik. Csütörtökön elmentem vissza a piercingeshez aki azt mondta, hogy valószínű érzékenyebb a fülem és begyulladt a szövet, úgyhogy kamillateázzam, betadinozzam. (Eddig octeniseptet használtam csak miután kezeltem vele megjobban elkezdett égni a fülem.) Azt mondta még nem cseréli ki az ékszert titánra, mert még nem gyógyult meg úgy és a porcomnak rosszat csinálnánk. Kamilláztam betadineoztam, de aztán már nagyon elegem lett mert iszonyú zavaró, hogy folyton ég és duzzadt, meg lüktet a fülem, ezért vettem tetran kenőcsöt azt ajánlotta az a szalon az oldalán erős gyulladás esetén. Nem hinnem hogy a fémre vagyok allergias, mert orvosi fém és a helixem is abból volt, meg a nostrilom is és semmi gond nem volt. Tudom, hogy hosszú az industrial gyógyulási ideje, de szerintem nem normális ez a puffadtság és égés lassan egy hét után. Vagy az? Segítsetek legyszives, ti mit tennétek ra, hogyan apolnatok, mert már nagyon el vagyok keseredve:(

Egyébként reggelente egész jó, nem ég, maximum picit lüktet meg érzem hogy dagi, de amint lekezelem (hat ugye meg van bizergalva) megint elkezd égni. Szerintetek ne nyuljak inkább hozza? De akkor meg hogy fertotlenitem le.. köszi a válaszokat!



2022. júl. 9. 18:50
 1/2 ReGina... ***** válasza:
100%

Tudnák képet csatolni linken kersztül hogy is néz ki ?

Amúgy a hidrogén peroxid is segít viszont szárít is óvatosan bank vele.

Octenisept is jó nagyon használd azt is, kenőcsöt nem szoktak ajánlani piercingek kezelésére mert abban több baktérium tud megtapni és ezálltal bejutni.

Sós oldat is segíthet rajta.

Viszon az is lehet hogy simán nem jól szúrtak, vagy nem.megfelelő az anatómiát hozzá

2022. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy ez már aktuális, de tetran kenőcsnél a flucinar krém sokkal jobb. Háziorvos felirja és kiváltod.
2023. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!