Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira kivagyok miatta hogy...

Annyira kivagyok miatta hogy kék szemem van??

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon elegem van már belőle! Megyek az utcán és látom, hogy milyen szép sötétbarna szemű lányok vannak és annyira irigylem tőlük, ők annyiraaaa szépek!! Az enyém meg közönséges kék, erős napsütésben fakókék :((( mindenki mondja, milyen szép kék szemem van, de nekem annyira nem tetszik, hogy az nem kifejezés 😭 mit tegyek? Úgy érzem soha nem tudok megbarátkozni vele!

2022. júl. 16. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Általánosban egy idejig nagyon ki voltam, hogy nem kék a szemem. Már szines kontaklencsén is gondolkodtam. Azóta teljesen megbékéltem a szememmel. Sötétbarna, ami már inkább fekete, szóval legalább nem átlagos, csak anyukámnak van ugyan olyan.

A kéken ne legyel kiakadva, nagyon szép. Nézeges szép kékszemű lányokat pintereszten vagy instán és meglátod, ők is nagyon szépek!

2022. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Pontosan így én is gondolkodtam színes kontaktlencsén, csak párválasztásnál nem átverés? Meg nem nagyon mű? Aztán pont ma néztem kék szemű lányokat pinteresten, de egyik sem tetszett :( és most megint itt vagyok h utálom 😭
2022. júl. 16. 18:30
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Én se szeretem a kék szemem színét, mert annyira fakónak, élettelennek tűnik az egész arcom tőle (mintha hályogos lenne, olyannak látom kb.). De felfedeztem, hogy nagyon jól lehet sminkelni, lila, rózsaszín, rozsdabarna, meg igazából minden különleges és csillogó szín mind nagyon mennek hozzá, így nem olvad egybe a sárgás bőrömmel.


Hangsúlyozd ki, és akkor jó lesz az, hidd el, csak kell neki egy kis kontrasztot adni.

2022. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is a sötétbarna szemért vagyok oda, örülnék ha nekem az lenne. Nekem zöld van, de az számomra még a kéknél is semmitmondóbb. Vannak olyan kontaktlencsék amiken nem látszik hogy mű, viszont folyton nem lehet hordani, meg hát igen, kicsit átverés is. Meg ahogy a 3-as írja, egy jó smink és nagyon jól kiegészítődik és szép lesz.
2022. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Pedig pont a zöld a legritkabb, utána a kék. A barna meg nagyon gyakori. Szerintem a kék érdekesebb, mint a barna.

De igazából mindegy. Nem ez számít.

2022. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Megértelek, egy szoftverrel én is csináltam magamnak kék szemet, hát mit ne mondjak, baromira nem tetszett.

Amolyan rideg tekintetet adott, nem volt egy kellemes még látványra sem.

2022. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Meg kéne ismerkedned Dettivel...
2022. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem zöld van, de az számomra még a kéknél is semmitmondóbb."


Az emberek 2% zöld szemű, te meg így állsz hozzá... szomorú...



Kérdező, ha ennyire zavar, kontaktlencse, vannak amiket éjjelre kell kiszedni csak, de hordhatod hetekig.

2022. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, szerintem meg pont ezért vagy/lehetsz különleges, szeretni való a kék szín.
2022. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanígy vagyok én is. Kék szemeim vannak, de mindig is barnát szerettem volna. A barna szem annyira kifejező, meleg, barátságos, sokkal szebben lehet sminkelni is.

A rajzfilmekben a gonosz főhősöknek is mindig jégkék, rideg acélos kék szemeik vannak. Brrrr 🤣

2022. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!