Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném otthon csinálni a...

Szeretném otthon csinálni a körmöm(műkörmöt), ezért szeretnék vásárolni műkörmös szettet amibe van lámpa is + olyan dolgok amik kellenek egy építéshez is. Milyen/Melyik oldalról ajánlanátok, hogy megéri rendelni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 17:59
 1/5 anonim válasza:
En a www.moonbasanails.hu-ról vettem először a cuccaimat. Szerintem jó cuccai vannak, kivéve az építőzselék, én akrilzselét használok helyette.
2022. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a brillbird-re esküszöm anyagok tekintetében.
2022. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másfél éve rendeltem géllakk szettet a Moonbasa Nails-től, kezdesnek jó volt, a lámpa azóta is működik, de az egy nagyon kis alap uv lámpa, led lámpával gyorsabban lehet dolgozni. Meg utána azért kellett még vennem sokmindent, igazából nincs az a pénz, amit nem lehet ezekre elkolteni, szóval egy jó drága hobbid lesz 😄

Mondjuk én úgy megszereztem, hogy azóta elkezdtem az OKJ-t, mert szívesen foglalkoznék ezzel hivatásszerűen is. A suliban Crystal Nails cuccokat használunk, azokat is szeretem.

2022. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Crystal Nails legkisebb kezdőszettje,en a szépséglaborról vettem,remek volt es hamar megérkezett,3 méretben is van ilyen szettjük.

Jó körmözést;)

2022. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A cn szett az bocsánat,az géllakkhoz van. De maga a márka nagyon jó,a zselék is :)
2022. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!