Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM vagy Rossmann a jobb?

DM vagy Rossmann a jobb?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak szeretnék ajándékkártyát venni születésnapjára valamelyik drogériába, de férfi lévén gőzöm sincs, melyik a jobb. Tudnátok ebben segíteni, hogy hová érdemes venni?

2022. júl. 24. 08:40
A kérdező szavazást indított:
DM
Rossmann
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél, ahova egyébként is jár. Ami elérhető, útba esik neki.

Én Rossmannba járok.

2022. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő van a városban, és igazából mindkettő útba esik. Próbáltam nézni a kencéit, de sminket annyira nem használ, inkább hajlakkot, meg speckó hajra való egyéb dolgokat, sampont és hasonlókat
2022. júl. 24. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dm-et szeretem jobban.
2022. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno nagyon Rossmannos voltam, de mióta elköltöztem, a DM jobban útba esik, és így jöttem rá, hogy talán a DM jobb valamennyivel, legalábbis most már nekem jobban bejön, mint a Rossmann.


De ettől függetlenül bármelyikhez vehetsz ajándékkártyát, szerintem mindkettő helyen vannak jó dolgok, van választék.

2022. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálatok Müller, én azt javasolnám. Ott rengeteg minden van, nemcsak illatszerek. Biztosan találna magának valamit.
2022. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Van Müller is, csak a város szélén, abszolút nem esik útba. Mondjuk kocsival el tudom vinni (neki nincs autója)

2022. júl. 24. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Müllerre szavaznék. Az nem mindegy, hogy a kérdéses Rossmann/dm mekkora üzlet, mert mérettől is függ, mekkora a választék, vannak olyan Rossmannok, ahol pl.egyes részlegek kompletten hiányoznak - pl.irodaszer, a dm-ben meg egyes termékek nem kaphatók a kisebbekben.
2022. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Nézz körül otthon, ha találsz BALEA márkát, akkor DM,

ha ISANA márkát, akkor Rossmann.


De amugy mindegy, bármit is használ az egyikből, azt meg tudja venni a másikban is.

2022. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!