Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy fast fashion...

Milyen egy fast fashion üzletben dolgozni, milyen a fizetés? Mennyire fárasztó?

Figyelt kérdés
BÁRMILYEN tapasztalat érdekel olyantól, aki ilyen helyen dolgozik/dolgozott. Gondolom az adott üzlettől is függ, hogy milyen, ezért kérlek ha írtok, azt is írjátok meg, hogy pontosan hol dolgoztok / dolgoztatok. Mostanában sok eladói állást látok az álláshírdető oldalakon ilyen üzletektől mint zara, bershka, c&a, mango, ccc, stb, és elgondolkoztam, hogy jelentkeznék valahova, de jól jönne néhány infó. :)

2022. aug. 2. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés fizetés és általában addig dolgozol amíg nyitva van az üzlet, 12 óra
2022. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevés a fizetés, hisz ez olyan munka amit bárki meg tud csinálni. A munkaóra ha meg is van határozva előre, számíts rá, hogy kell fizetetlenül túlórázni.

A körülmények... Nagyon sok a Karen típusú vevő.

2022. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En 3 kulonbozo ruhaboltban dolgoztam eddig, nem is maga a munka volt nehez, nem is igazan a vevokkel volt a baj, hanem a fonokeimmel.


Szerintem kovetelmeny, hogy csak egy idegbeteg vadbarom lehet vezeto poziban, mert hogy 3 tok kulonbozo boltban is ilyeneket sikerult kifognom, az nem veletlen 😅


A munka olyan, amilyen. Sokat kell talpon lenni, ha nem kasszaban allsz, akkor rohangalni, pakolni, stb. En mondjuk mindig 9 orat dolgoztam, ez nem tudom mitol fugg, hogy ki mennyit.


H&M, Zara es Bershka, ahol voltam eddig, de itt be is fejeztem a kereskedelmet asszem.

2022. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek!
2022. aug. 2. 14:11
 5/5 anonim válasza:

Az első válaszadóval nem értek egyet, vgy rossz helyen dolgozott. Vannak beosztások, meg szerződés. Pl Zaraba, meg Bershka ezeknél, van 20,30,40 órás munkaidő.


Zararól tudok nyilatkozni. Néha van túlóra, megkérnek, h maradj egy egy órát, de mondhatsz nemet is. Azt a túlórát lecsúsztatják, azaz majd akkor lesz, h egy órával hamarabb elmehetsz

Viszont a zara brutálisan nehez fizikailag és szellemileg, sok a bunkó menedzser, de tudok olyat is, aki nagyon cuki és kedves volt. Na belőlük kellene a tobb. Rengeteget rohangalsz, vgy ruhás álványomat töltesz fel, és tologatod ki és be, ha meg az eladótérben vagy, akkpr hajtogatsz illetve segítesz a vevőknek. A zara nagyon nehéz.

Viszont 20 órába megvan a nettó 110 000Ft kb.

40-be meg a 200 000 felett.

Próbaidő után, meg kapsz, 25% kedvezményt az összes inditex boltjukba.


Én CCC-be nem dolgoztam, de nem is dolgoznék, onnét csak rosszat hallottam.

2022. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!