Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok,nők lába is olyan...

A lányok,nők lába is olyan szőrös lenne mint a férfiaké,ha nem borotválnák le?

Figyelt kérdés
Láttam egy ismerős lánynak a lábát,amikor kezdett kinőni a szőre,de neki nagyon sok és erős volt.

2022. aug. 14. 05:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen, majdnem annyira szőrös. Kicsit kevésbé.
2022. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyénenként változó.

Nekem nem. Egy ideig volt egy bőrbetegségem és míg ki nem derült mi a gond, addig nem borotválkozhattam. Több hónapos szőr is csak szőke pihék voltak, sőt, úgy tűnt, mintha egy-két hónap után megállt volna a növekedésben a hosszúk.

De volt pl. olyan kolis lány szobatársam akinek egy hét nem botorválkozás után már durva sötét és erős szőr nőtt ki a lábán.

2022. aug. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
A nők alapvetően kevésbé szőrösek. De egyéntől függ. Nekem
2022. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
* csak kevés, szőke szőr van a lábamon is, ha meghagyom, nem látszik csak közelről. Anyám pl nem ilyen szerencsés.
2022. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Azért általánosdágban annyira nem tudna szőrös lenni, mint egy férfinak. Nekem sötét, vastag szőreim vannak, de mégsem pasi szintű. Van akinek meg nem is látszik semmi.
2022. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"A lányok,nők lába is olyan szőrös lenne mint a férfiaké,ha nem borotválnák le?"

inkább úgy mondanám, ez az a testrész (hajat, hónaljat, nemi szőrzetet leszámítva), aminek a szőrzete a legközelebb áll a férfiakéhoz

illetve a mai szokások mellett nagyon el vagyunk szokva a szőrös női láb látványától, szóval első pillantásra persze, hogy az lenne a gondolatod, hogy "fú, ez olyan szőrös, mint egy férfinek"

de azért ha egymás mellé tennél egy természetesre hagyott átlag női és férfi lábat, egyértelműen a férfié győzne

2022. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, nagyon férfias a természetes szőrzetem xD de amúgy nem mindenkinek, van, akinek teljesen szőke, vékony szálú, ők a szerencsésebbek.
2022. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan, sőt némelyik férfiétől szőrösebb.
2022. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Szerintem több függ attól, hogy miket örököltél. Mondjuk egy tipik olasz nőnek erősebb szőre lesz, mint egy tipik finn férfinak.
2022. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
#9 északiak elég szőrösek amúgy, legalábbis a skandinávok, csak távolról nem feltűnő a világos szőrzet miatt
2022. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!