Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Timestore oldallal milyen...

A Timestore oldallal milyen tapasztalataitok vannak? Érdemes lehet onnan Orient karórát venni?

Figyelt kérdés
Egy Orient Classic órát szeretnék vásárolni magamnak, szerintetek ilyen szinten ez az oldal még megbízható? Azt látom, hogy egy elég gyanús oldal, szerintem elég szépen takarítják a negatív kommenteket is. Viszont ez csak egy Orient, van esély hamis modellre ennyire a tápláléklánc alján?

2022. szept. 2. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Miért gyanús az oldal? Nem költöttek el 5 milliót dizájnra? Egyébként megbízható oldal.
2022. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy miért gyanús? Mert aránytalanul sok a rossz vélemény róluk olyan helyeken, ahol nem tudnak cenzúrázni illetve minden órát rettentő olcsón árulnak az eredeti árukhoz képest, túl szép hogy igaz legyen. Mondjuk a Notino is hasonló picit, onnan sem rendeltem még hamis parfümöt soha, mind eredeti volt.
2022. szept. 3. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan óraforgalmazó, mint az összes többi. Nekem nincs rossz tapasztalatom. Az alacsony ár is csak néhány óránál alacsonyabb mint máshol, ott is vagy egy akció miatt, vagy amiatt lehetfeltűnő, mert kevesebb hasznot pakolnak rá ugyanarra a termékre. Emagon is eredeti órát árulnak pl, csak ott az ő hasznuk nem az ár 10, hanem 80%-a. Leginkább ebben lehet a különbség.
2022. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy itthon nem kapható G-shockot rendeltem onnan, teljesen elégedett vagyok velük. Időre kijött, gyári dobozban, garanciával, sértetlenül. És mindez tényleg jóval olcsóbban, mint boltban: az általam megvett modell elődjének számító G-Shock boltban több mint egy tízessel drágább.
2022. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!