Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon körmöző lányok! Honna...

Otthon körmöző lányok! Honnan rendeltek eszközöket/anyagokat?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb webshopot keresem!

2022. szept. 5. 14:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Eddig a perfect nails-től rendeltem, ha van jobb ötletetek, szívesen meghallgatom!
2022. szept. 5. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgysem fogják elárulni.
2022. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
A sarkon lévő körmös kisboltba szoktam beugrani, hogy na én most ilyen meg ilyet akarok, mid van. Nem ragaszkodom márkákhoz, de a CN egy szar az nem veszek.
2022. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépséglabor
2022. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2m beauty
2022. szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

CN-től eddig még csak a reszelőiket próbáltam, azokkal nem volt gond, de most, hogy így említed, valóban onnan csak olyasmit hallottam, hogy aki használja, nem igazán van vele megelégedve!

Köszönöm még egyszer, szétnézek azokon a helyeken, amiket írtatok! :*

2022. szept. 6. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:

A CN nekem sem jött be. Reklamáltam is náluk, egy gél-lakk minőségével kapcsolatban, majd küldtek egy ugyanolyat. Akkor esett le, hogy nem az enyém a "hibás", hanem ezeknek alapból ilyen a minősége.

Perfect Nails nekem is bejött, de drágánk tartottam. Pedig itthon ez az olcsóbb kategória.

Majd ezek után - kövezzetek meg - de Sheinről és Aliról rendetem mindent. És nem csalódtam. A reszelőgépem Sheinről kb 3000 Ft volt, itthon kb 12. Egy UV lámpa kb 1500, itthon boltban 8000 körül van. Plusz szállítási költség 1500, ezekről az oldalakról meg vagy 0, vagy kb 150 Ft.

Sheinen sajnos lakkok nincsenek, de minden eszköz JÓVAL olcsóbb, mint itthon. És nem rosszabb a minősége. Viszont az Alin annyi lakk van, hogy hihetetlen. Ár szerint rendezem, és 200-300 Ft körül jönnek ki, vagy mondjuk szállítással 300-400 Ft. Igaz, várni kell rá egy hónapot, de eddig minden megjött. Vicc, hogy onnan kvázi ingyen idehozzák a világ másik végére, itthon meg egy magyar webshop úgy húz le, hogy 1500 Ft a szállítás. Megkaptam már, hogy ezért mennek tönkre a magyar vállalkozások, de basszus, ha szükségem van 2 gél-lakkra, ahhoz itthon kb 6000 Ft-ért jutok hozzá, Aliról meg 1000 Ft altt megrendelem. Én nem vagyok a magam ellensége, nem fogok többszörös áron rendelni, ha a minősége ugyanolyan.

A másik: kínai boltok. Tartottam tőle, ezért először csak 1-et vettem. (Gél lakkról van szó). Van egy csomó márka, nagyobb kínaikban komplett állványok vannak. Ez sem olyan olcsó amúgy, 1-1 szín 1000 Ft körül volt tavaly nyáron. Neon színeket akartam nyárra, és mire észbe kaptam, késő lett volna rendelni. Vagyis nem akartam 1 hónapot várni rájuk. Hát megvettem egyet, és tökéletes. Hetekig fennmarad, semmi baja. A színe gyönyörű, szépen terül, könnyen használható, jól köt. Tényleg 10/10. Vettem még más színeket, és szintén meg voltam velük elégedve. Nem hiszem, hogy bárki megmondaná, hogy olcsó anyagokat használok, és nem szalonban készül a körmöm. Több szalonban jártam már, borzalmas munkákat adnak ki a kezeik közül a végzett műköröm-építő szakemberek. Mind látványra, mind minőségre. Az egyiktől úgy jöttem el, hogy z összes körmömről úgy húztam le a gélt, mint egy matricát. A körmeim hossza minden körmömön más volt. A másiknál olyan csíkos lett a végeredmény, hogy rossz volt ránézni. A harmadiknál betöredezett a fényréteg. A negyedik szimplán csak bunkó volt. Ha találsz egy igazán jót, oda időpontot kérni hetekre előre kell, és szervezhetsz ahhoz mindent. Szóval nekiülök itthon, és állítom, szebbet csinálok, mint sok körmös.

2022. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!