Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar a sok anyajegy?

Titeket zavar a sok anyajegy?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sok anyajegyem van. Ma osztalytarsam meg is jegyezte, hogy a karomon rengeteg van. Ott volt az exem is akit meg mindig szeretek es nagyon kellemetlen volt. Latom, hogy meg erdeklem az exem es felek, hogy ez most megvaltoztatta az erzeseit mert nem tudom h ot zavarja-e.

Tudom eleg gyerekes dehat na…

Szerintetek?


Kerlek ne osszatok ki. Koszonom!:))


2022. szept. 7. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát nem érdekli, hány anyajegy van rajtad, az exed véleménye meg ettől nem fog változni rólad. Nyilván nem volt komoly a kapcsolatotok, ha eddig nem látta a karodon az anyajegyeidet..
2022. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Tény, elég gyerekes, de még te is gyerek vagy. Ez változó van aki szexinek tartja, van akit zavar. Viszont, aki igazán szeret, az nem azt fogja nézni, hogy milyen a bőröd. Ha meg igen, akkor ne pazarold rá az idődet.
2022. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
13%
igen, nagyon zavar
2022. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2022. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

[link]


hmm nagyon szexi

2022. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem zavar.
2022. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
15%
akit nem zavar az még életében nem látott olyat akinek sok anyajegye van
2022. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavar.
2022. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem száz-kétszáz anyajegyem is lehet, és sosem zavart. Nem is tett rá megjegyzést soha senki, szóval másokat sem zavart. Nem is értem, hogy ez miért zavarna bárkit is.
2022. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!