Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó drogériás női parfüm?

Jó drogériás női parfüm?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy drogériás (rossmann vagy dm) parfümöt venni, mindennapokra, de nem igazán vagyok jártas mivel a parfümjeim csak avontól vannak. Illatban kinek mi vált be? A La Rive-ről olvastam néhányat, hogy jó utánzatok, valakinek van tapasztalata?

2022. szept. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Parfümben sose vegyél másolatot. Vegyél valami citrusos illatot, azok olcsóbbak. Pl Elizabeth Arden Green Tea
2022. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aquolina Pink Sugar
2022. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miert ragaszkodsz a drogeriahoz? Én 15 éve használom ugyanazt a Calvin Klein parfümöt, eleinte douglas-bol vettem, még egyszer egyszer drogériabol ha épp volt.

Az utóbbi években online rendelem, a 100ml-est 6ezerért.

Előtte az üzletben 50millit nem vettem meg 15alatt.

2022. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Bár az illataim túlnyomó többsége eredeti, két illatból sokkal jobbnak érzem a másolatát! Az egyik a Dolce Gabbana light blue - eredeti is van otthon, de helyette az FM33-at szívesebben hordom. Amúgy az FM másolatok nagyon jók, a kérdezőnek is ajánlom! A másik meg a Kenzo L'Eau, aminél sokkal tartósabb lengyel másolata, a Bies Sankai edp.
2022. szept. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!