Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk6férfiak...

Elsősorban fiúk6férfiak véleményét szeretném kérni!?,de lányok/nők álláspontjátra is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
Szerintetek nagy gond ha egy lánynak nagyobb a feneke? vagy inkább a kisebb a "lényeg".Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb de van némi önbizalom hiányom és ma leszólt az osztálytársam(lány és vékony) hogy le kéne fogyjak a fenekemről...és kissé rosszul/bántón esett.(17 éves vagyok, 160centi és kb 50-52 kilo)

2022. szept. 30. 14:34
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

A tükör torzít.


Személyes preferenciàm a kis popsi, emellett.


Viszont kételkedem benne, hogy a fenti jellemzők mellett te valami elképesztően eltérő, orbitàlis feneket villantanàl.


Vàlaszom: ne aggódj miatta!

2022. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Vannak pasik, akiknek kimondottan az jön be.
2022. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Irigykedésből is beszólhatott, arra alapozni meg badarság. Jó vagy úgy ahogy vagy. Ha neked jó, és eddig a pillanatig ez nem irányított az önbizalmad hanyatlása felé, akkor engedd el.
2022. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Ja, férfiként az a csaj látná az én seggem, hülyét kapna :-D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2022. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1. nem, nincs olyan túlzottan nagy fenekem, és nem is azért lenne mert el vagyok hízva...egyszerűen ilyen a testfelépítésem:)

de a vékony lányokhoz képest viszont igen...

2022. szept. 30. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"farnehéz" nő vagyok, és viszonylag sok olyan pasival beszéltem már, akiknek ez kifejezetten bejött. :)
2022. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezek a számok jónak tűnnek, de nagyobb lenne a súlyod 5-10 kilóval, akkor az a segg már túl nagy lenne nekem.
2022. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Súlya teljesen jó vagy, elhízva nem lehetsz. Amúgy a popsid formája a lényeg leginkább, hogy szép kerek legyen. Érdemes edzeni, a teljes testedre, az csak jó hatással lehet minden szempontból :)

Az osztálytársad valószínűleg csak irigy rád, mert ő lapos. De nyugi, a srácoknak nem az jön be.

2022. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedi, hogy melyik férfinak mi jön be, én szeretem pl ha van mit fogni ott, de nyilván nem a nettó kövér fenékre gondolok, hanem ami még szép formás, puha. Én is kételkedem abban, hogy te az 50-52 kilóddal valami batár tankhajót vonszolsz.
2022. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neem,neem.nyilván nincs dinnye nagyságú a hátsó felem. szoktam sportolni,meg azért figyelek az étkezésemre is. csak kissé rosszul esett h ez a lány így leszólt h le kéne fogyjak onnan...

mert nem igazán értem őt mért is zavarja...

2022. szept. 30. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!