Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérhetek el...

Mennyi pénzt kérhetek el tanulóként?

Figyelt kérdés
Kozmetikus tanuló vagyok, és közben megcsináltam 3 képzést: henna szemöldök festést, laminálást és szempilla liftinget is. Van egy pár jelentkező, aki szívesen jönne hozzám szemöldököt illetve szempillát csináltatni, de nem tudom, mennyi pénzt illik elkérnem tőlük. Ilyenkor anyagárat szokás kérni, vagy csak 1-2 ezer forintot?

2022. okt. 11. 16:16
 1/5 anonim válasza:
87%

Anyagárba ne dolgozz, az ingyen munka neked sem kellemes. Szerintem az átlagos árnál amit gyakorlott szakember kér el, olyan 30-40%ot vonj le belőle.

Azért félárba se dolgozz. N

2022. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

A festés/szedés 1000-1500 ft szokott lenni.


Laminálás és lifting 5-10000 ft között.


Ezek annyira kis tételek, hogy nem érdemes a piaci árnál sokkal kevesebbert csinálni.

2022. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tanfolyamokon nem beszéltetek az árakról ?
2022. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak arról az árképzésről, ami már a képzett kozmetikusokat érinti. Én még csak tanuló vagyok. Tanulóként kiírhatom mondjuk facebookra vagy instára, hogy aki szeretne, az jöhet hozzám szemöldökformázásra?
2022. okt. 12. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána az adózási formáknak.

Kaphatsz olyan súlyos büntetést, ami a tízszerese az összes haszonnak.

2022. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!