Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobb kifejezetten édes,...

Legjobb kifejezetten édes, esetleg rózsa, vagy vanillia illatú FÉRFI és uniszex parfümök?

Figyelt kérdés

Nem baj az sem ha drága, nem tudom hogy van e ilyen niche parfüm, ha van azokat is ihatjátok… Persze nem feltétele egy jó illatnak, hogy drága is legyen, szóval akár olcsóbbak is jöhetnek.


Laza viselethez keresek egy jó édes illatot, ami azért valamennyire férfias. Nem muszáj, hogy feltétlenül rózsa vagy vanillia legyen benne, de én azt szeretem…


Viszont vannak olyan édes “uniszexként” eladott parfümök is, melyek mindenki szerint kifejezetten női parfümök, és sehogyan sem jó férfiaknak… Ilyen pl. a Tom Ford Lost Cherry is.

Az ehhez hasonlókat szeretném elkerülni…



2022. okt. 28. 10:58
 1/2 Metionin ***** válasza:
95%

Zara Tobacco collectionból a Rich, warm addictive az nagyon jó. Hivatalosan férfi parfüm de mi mindketten használjuk párommal :D

Az Ebony wood is uniszex, illetve a Red temptation férfi változata szerintem édesebb, mint a női.

Arsenal Gold is hasonló, csak azt most egy ideje nem lehet kapni.

2022. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha vanília + dohány kombót látsz az vlsz jó lesz
2022. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!