Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek elő pedikűrre...

Hogyan készüljek elő pedikűrre otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni géllakoztatni a lábkörmömet. De nem szép egységesek a körmeim. Nagyon sok bőrkeményedésem van. Olyan csúnya az egész.

Nincs semmi gombásodás vagy egyéb más elváltozás.

Mielőtt elmennék valahova, szeretném kicsit rendbe tenni mert szégyellem..

Tudjátok, ez hasonló mint sokaknál, hogy nem megyek el fodrászhoz zsíros hajjal.



2022. nov. 15. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve sok pedikűros számol ezzel.


De ha bánt, nekem bevallt a scholl automata labreszelo copy változata amit yves rocher vásárlás melle kaptam. Évi egyszer kell Kb elovennem, de levisz mindent . Ha ez nincs , egy egyszerű “dorzsi “ / habszivacs ko, fürdés vége felé dörzsöld le vele a felesleges ham sejteket. Dm, rossmannban beszerezhető . :)

2022. nov. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak géllakkra menj, hanem pedikűr plusz gellak. Konkretan a pedikur lenyege hogy rendbe tegye a labat. Raadasul a pedikuros szakember. Te siman lehet hogy tobbet artanal mint hasznalnal. Nem veletlen eh egy kulon szakma
2022. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!