Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valamit tudnék tenni, hogy a...

Valamit tudnék tenni, hogy a szám ne úgy nézzen ki oldalról, mint a bal oldali rajz, hanem olyasmibb legyen, mint a jobb oldali?

Figyelt kérdés

#száj #arc #ajak #Side profile
2022. nov. 23. 13:52
 1/10 A kérdező kommentje:
2022. nov. 23. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Fogszabályozás?
2022. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A fogaimmal semmi baj, de oldalról a felső ajkam 'kiáll', vagy nem tudom hogy mondjam

Nincs erre valami gyakorlat?

2022. nov. 23. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ez genetika.
2022. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Lehetnek a fogaid egyenesek, ha túlharapásod van p. Ilyenkor a felső állkapocs/fogsor jóval túlér az alsón.


Ha a harapásod is rendben van, akkor sokmindent nem tudsz csinálni. Max feltölteted az alsót a felső ajkakhoz.

2022. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem semmi baj nincs vele
2022. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Mutet
2022. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban ilyesmi volt. Mélyharapásnak hívják. 10-12 éves koromban kaptam éjszakai fogszabályzót, az kb úgy nézett ki, mint egy fogvédő. Kb úgy képzeld el, hogy a keresztmetszete egy H betű, vagyis az alsó fogsort a felső alá húzta. Kb 3 évig hordtam minden este, nagyon utáltam. Minimálisan korrigált de inkább csak esztétikailag. Talán egy kicsit egyenesbe rakta az addig kifelé dőlő felső első fogaimat. Funkcionálisan továbbra is mélyharapásom van, egyszerűen a felső metszőfogaim hosszabbak. Nagyon sokat nem lehet változtatni, ez valóban genetika. Akkor serdülőkorban még ennyit sikerült. Szerintem felnőttkorban már kevésbé idomul. De kérdezd meg a fogorvosodat erről.
2022. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A fogaimmal semmi probléma, csak esztétikailag zavar a dolog :/
2022. nov. 24. 15:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Most realizáltam, hogy tényleg mélyharapásom van (fogászaton mindig azt mondták hogy semmi gond, ezért ilyen későn), viszont ettől miért állna beljebb az alsó ajkam?
2022. dec. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!