Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakk kezdőszettet kaptam...

Gél lakk kezdőszettet kaptam (marilynails) mikor már no le le kell oldani az egeszet vagy lehet csak tölteni is ?

Figyelt kérdés
Most kaptam marilynails kezdő szettet megcsináltam elsőre a gél lakkot ,egész jó lett így elsőre .Ki hogy szokta le kell oldani az egeszet mikor már nő le (a csomagban van leoldo és fólia ) de sok barátnőm csak tölti azt ,hogy kell :)?

#gél lakk #lakk otthon #Géllakk töltés #Gél lakk leoldás
2022. nov. 27. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Előkészítesz ugyanúgy mintha saját körömre vinnéd fel (bőrfeltolás, stb.), közepes reszelővel elvékonyítod a régi gél lakkot, buffival felbolyhozod az újan nőtt körmöt, mehet rá a nailprep, aztán vékonyan egy réteg lenőtt részre és az élre. Kötteted a lámpában, onnan meg már úgy rakod fel a második réteget mint máskor
2022. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ! A prep és a primer csak a lenott részre menjen vagy mehet mindenhova :)?
2022. nov. 28. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a lenőttre :)
2022. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) csiszologep vásárlásán is gondolkozok .Külföldön elek így itt sajnos nagyon drága haromszor annyi mint otthon de kihoznak rokonok .Mennyire ajanlod kezdőként ? Gondolkozom rajta max ha bena lennék eladnam .Vagy szerinted engedjem el :)?
2022. nov. 30. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :) Ha jól veszem le, akkor te nem vagy körmös csak magadnak körmözgetsz otthon. Ahhoz szerintem nem kell feltétlenül gép, de kényelmesebb is tud lenni az is igaz. Otthoni körmözéshez elég valami kisebb, olcsóbb is. Amire figyelj mindenképp, hogy olyan gépet vegyél amin változtatható a forgásirány, különben baromi kényelmetlen lesz az egyik kezeddel a másikat csinálni :) Mondjuk ezt ma már szinte mindegyik gép tudja.

És szerintem akkor kezdj el vele kísérletezni, amikor nélküle már tök jól megy a többi dolog :)

2022. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Kormos :) ! Csak magamnak és most kaptam a szettet így tényleg nagyon kezdő vagyok .Nagyon szépen köszönöm a segítséget 🤗
2022. dec. 2. 07:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen bármikor 😊😊
2022. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!