Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan az arcom a fotókon...

Miért olyan az arcom a fotókon mintha az egyik fele be lenne dagadva?

Figyelt kérdés

Sokáig nem értettem miért olyan fura, de kielemezvén a fotóim a bal arcom teljesen olyan mintha teljes egészében be lenne dagadva, a szembél figyelhető meg ez az anomália legjobban mert rejtett szemhéjú vagyok, és azon az oldalon a nem mozgó szemhéjam teljesen elfedi a mozgót míg a másik oldalt nem. Irritál ez a dolog, olyan mintha 2 arcom lenne :DD

Ez normális és csak torznak születtem, vagy valami betegségre utal? (Nem vagyok túlsúlyos)



2022. nov. 30. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Normális
Simán csak torz a pofád
Betegségre utal
1 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az ilyen dolgokkal nem nagyon vagyok képben. Az is lehet hogy csak simán így születtél. De ha gondolod nezesd meg orvossal, bár szerintem nem szükséges ameddig az egészségedet nem veszélyezteti
2022. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebesz megtolti a masik oldalt,h szimmetrikus legyen. 4-500 ezredbe bele fog kerulni evente
2022. dec. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem feltűnő és nem zavar, csak kiváncsi voltam :D
2022. dec. 5. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!