Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sellő szabású ruha kiknek...

A sellő szabású ruha kiknek áll jól?

Figyelt kérdés
Az megvan, hogy a magas, de legalább átlagos magasságú nőknek, mert az alacsonyakat optikailag “összenyomja”, de azon belül inkább homokóra, popsis alkathoz, vagy vékonyhoz?
2022. dec. 17. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem alacsonyabbaknak is jól állhat, feltéve ha olyanok az arányaik és nem tűnnek alacsonynak.Mert vannak ilyen emberek.

Szerintem a közepesen formás, inkább kicsit egyenesebb alkatúaknak áll jól.


Pl. szerintem egy Kim Kardashiannak nem annyira előnyös egy ilyen ruha, viszont Taylor Swiften, Megan Foxon esetleg Salma Hayeken, Scarlett Johanssonon el tudnám képzelni.Ugye ők mind eltérő magasságúak, kicsit eltérő testalkatúak.De ilyesmi alakokon szerintem jól mutatna.


Annyi, hogy aki alacsonyabb és kicsit szélesebb testalkatú, az inkább szűkebb aljú, vékonyabb sellő fazonú ruhában mutat jobban, egy magas, keskenyebb testalkatú kicsit vastagabb, szélesebb, bővebb uszályos ruhát is elbír.

2022. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Homokóra alkat, de azon belül is a vékonyaknak, tehát a nagy mell szintén nem lesz előnyös.
2022. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!