Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felmelegíteni a...

Hogyan lehet felmelegíteni a gyantát? (gyantamelegítő gép nélkül)

Figyelt kérdés
Hali! Eddig kész gyantacsíkokat használtam, de ma elhatároztam, hogy kipróbálom a meleggyantát. Vettem a DM-be egy csomag lehúzócsíkot és egy gyantát, ami ilyen kis tégelyben van. A csomagoláson azt írja, hogy gyantamelegítő géppel kell felmelegíteni, de nekem nincs ilyenem. Hogyan lehet másképp felmelegíteni?
2010. okt. 1. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony fokozaton a mikróval is meg lehet melegíteni!
2010. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Hajszárítóval!? :D
2010. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Forró vízbe állítod, esetleg kicsit alágyújtasz a tűzhelyen (edénybe beleteszed, abba melegvíz és úgy melegíted).
2010. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a mikróba kb mennyi ideig kell melegíteni? Nem akarom, hogy valami baj legyen belőle, olvastam pl olyat, hogy a mikróba felrobbant a gyanta...
2010. okt. 1. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mikrót inkább hanyagold, unokatesómnak felrobbant, a gyanta rá a testére, szép égési sérülései lettek, akik soha az életben nem múlnak már el..
2010. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!