Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 cm-es csuklóra 40mm-es...

17 cm-es csuklóra 40mm-es karóráról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Pagani Design Royal Oak karórát, nagyon tetszik, de amikor megláttam, első gondolatom az volt, hogy ez kicsi, anyám is mondta hogy ez nem férfias a Casio MDV-106osomhoz képest, az 44mm.

Utánaolvastam, elvileg a 17 cm-es csuklómhoz a 40mm-es óra okés.

Nagyon gondolkozom, hogy visszaküldjem, helyette egy Cadisen vagy Feice royal oak órát vegyek, ami 42 mm. Csak ez meg desginra jobban tetszik ezeknél kicsit :/

Olyan óra az elképzelés, ami férfias, azért meg is nézik, jól néz ki, különleges, de egy 40 mm-esre azt mondta még anyám is, hogy ezzel nem lehet menőzni :D

Mit gondoltok erről?

Kép:

[link]



#karóra #Casio #Pagani design #Cadisen #Feice
2022. dec. 31. 01:08
 1/4 A kérdező kommentje:
2022. dec. 31. 01:12
 2/4 anonim válasza:
89%
Én simán hordom a 36mm vintage Omega öltönyórámat. Nem a méret a lényeg.
2022. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ékszerésznél ki lehet velőle vetetni ha nagy.
2022. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17,5 centis csuklóm van. 38-asnál nagyobb órát nem hordok. A nagy óra nem férfias hanem prosztó és nem mellesleg a divatból is kiment már. Amúgy ez a 40-es az integrált szíj miatt sokkal nagyobbnak tűnik. Biztos nem hordanám. Az intengrált szíjas Tissot PRX-ből is a 35mm-erst vettem inkább mert sokkal jobban áll.
2023. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!