Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gáz az, hogy férfi...

Mennyire gáz az, hogy férfi létemre én csinálom a barátnőm műkörmét otthon?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a témának, néztem videókat, megvettük a szükséges eszközöket, és most már teljes egészében én csinálom a körmeit. (Előkészítés, építés, festés, díszítés)


Tudom, hogy nem túl férfias program, de véleményetek szerint gáz-e, hogy férfi létemre én csinálom?


Az volt az indíttatásunk, hogy befektetünk egyszer egy nagyobb összeget a felszerelésekbe, de utána hosszú távon pénzt spórolunk, és nem kell időpontokkal bajlódni.



2023. jan. 8. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ezzel semmi gond szerintem. Inkább menő, ha szépen megcsinálod.
2023. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem tök aranyos.

Nincs ezzel semmi baj, pláne ha élvezitek is!

2023. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Férfinek születni is gáz a mai fejlett világba!

Szerintem ne folytasd ezt a műveletet, mert idővel a fiúkhoz fogsz vonzódni!

2023. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
nálam biztos, hogy pluszpont lenne:)
2023. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
97%
Semennyire, örülj, hogy jó a kézügyességed hozzá, sokaknak nem megy, nőknek sem.
2023. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer láttam szalonban férfi műkörmöst.

Nem gáz

2023. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Minden csaj örúlne egy ilyen pasinak.
2023. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén, szerintem egy kissé meglepő első hallásra, vagy is érdekes első hallásra, mert nem olyan gyakori ez szerintem, de amúgy egyáltalán nem gáz. Mármint, tulajdonképpen ez is csak egy hobbi, nincs benne semmi gáz.
2023. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nevezhetjük hobbinak, mivel nem egyszerű jól csinálni, és elkerülhetetlen a tanulás, ami pedig mindig időigényes, és azt sem mondom, hogy nem tölt el sikerélménnyel amikor sikerül összehozni valami szépet. Nyilván nem lesz belőlem műkörmös. :)
2023. jan. 8. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem gáz. De meglep, hogy ezt egy férfi is megtudja csinálni szépen. Gondolom nem hagyná a barátnőd, ha nem szépen csinálnád.
2023. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!